Tahiti Monoi Yağı - Saç ve Vücut
Resmi büyüt


Kullanan kadınların %100’ü yumuşak ve nemli bir cilt gözlemledi.*
%96’sı mükemmel kokulu, ışıltılı saçlar gözlemledi.*

*4 hafta boyunca 27 kişi üzerinde, dermatolojik kontrol altında yapılan ugyulamalı test sonucu


Tahiti Monoi Yağı, Fransız Polinezyası’nda yetişen Tiare Çiçeklerinin Hindistan Cevizi Yağında geleneksel bir metod ile işlenmesiyle elde edilir. Tahiti geleneğinin ve adalarının kalbi haline gelerek Fransız Polinezyası’nın sembolü olan Monoi Yağı, cildi yumuşatıcı ve besleyici etkisiyle Tahiti yerlileri tarafından saç ve cilt bakımında binlerce yıldır kullanılır.
Tahiti kadınlarının güzellik sırrı, artık sizin de elinizde!

Bronzlaştırıcı Ürünler

Tahiti Monoi Yağı - Saç ve Vücut

Egzotik bakımla vücudunuz ve saçlarınız ışıldasın!

Karşı konulamaz egzotik Tahiti Monoi kokusuyla keyifli bir kullanım sunan çok amaçlı bronzlaştırıcı yağ, cildinizi ve saçlarınızı derinlemesine besler. Kusursuz bir bronzluk sunan ürün, %50 saf Tahiti Monoi çiçeği içermektedir.

Bu özel bakım yağı cilt için kullanımda bronzluğu korumaya yardımcı olurken cansız, kırılgan ve kuru saçlara uygulandığında hızlı emilme özelliğiyle saçları parlatır, yumuşatır, canlandırır ve ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır.

Ürün güneş filtresi içermez, güneşe karşı koruyucu özelliği yoktur. Koyu renk tenlerde ya da güneşe alışık ciltlerde kullanılması ya da güneşe karşı koruyucu bir ürün üzerine uygulanması tavsiye edilmektedir.

Çok amaçlı özel ürün dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Cilt ve saçınıza ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmak için dilediğiniz her an kullanabilirsiniz.
picto--20%
31.90TL Liste Fiyatı
39.90TL
image-35379

KOD : 35379
:
Şişe: 100 ml