Geri

Hediyelerinize ikinci bir şans verin!

İyi ya da kötü, tatil mevsimini her zaman sürprizlerle doldurun, tabii ki içinde hediyeler barındıran!

Yeni yıldan beklediğiniz hediyeyi almadınız mı? Diyelim ki üç yıllık bir süre zarfında, bir terlik, büyük bir kazak ve cildinize biraz koyu gelen bir fondöten aldınız.  Bazı hediyeleriniz sizi mutlu etmeyebilir.  Ama onları dolabınıza sıkıştırmadan önce bir kez daha düşünün, çünkü onlara ikinci bir şans vereceğinize inandığımız fikirlerimiz var!

1/
Yeni Yıl Takası

Eğer hediyenizin size uygun olduğunu düşünmüyorsanız, hediyelerinizi her zaman değiş tokuş edebilirsiniz! Bunun için birçok değiş-tokuş sitesi var,  ya arkadaşlarınızla birlikte yada ofiste değiş tokuş etkinliği düzenleyebilirsiniz!

2/
İyi Yeni Yıl İşleri

Birçok hayır kurumu gerçekten ihtiyacı olan insanlara verilmek üzere hediye topluyor. İyi işler yapabilir ve  ihtiyanız  olmayan  hediyelerinizi çevrenizdeki evsiz insanlara yardım edebileceğiniz kurumlara verebilirsiniz. 

sowimage
3/
Hediyeniz İçin Yeni Bir Hayat!

Büyük boy kazağını  yastık kılıfına, duvar kağıdı ile kitaplarınızı bir mücevher kutusuna veya hediye kutusu haline getirin. İnternet harika fikirlerle doludur!
Ve eğer hediyelerinizi daha çok sevmek ve onlara bir şans vermek isterseniz  bunun için bir çözümümüz var! Onlara yeni bir amaç verecek eğlenceli bir kendin yap projesi yapabilirsiniz. 
Bir şeyler yapmayı sevdiğinizi biliyoruz, bu yüzden neden en sevdiğiniz mumu kendinize özel hazırlamıyorsunuz?

sowimage
4/
Hediye verin!


Bir hediyenin size uygun olmadığını veya ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız  bunu değiştirmek için şansınız yoksa bir arkadaşınızın doğum günü için  güzel bir  hediye yapabilirsiniz! Bu, herkes için geçerli olacak ve mutlu edecek olan kolay bir çözüm 😉

Başka fikirleriniz var mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünde bize bildirin ve hashtag #ActBeautiful ile yarattıklarınızın fotoğraflarını gönderin.

Share