Geri

Bakım ritüeli, Bangkok’tan öneriler

Yves Rocher'de Ürün Eğitim Sorumlusu Cherry'nin nemli ve sağlıklı bir cilt için güzellik önerilerini dinlemeye Bangkok'a gidiyoruz.

sowimage

Bu 7 aşamalı bakım rutini benim için çok değerlidir ve her adım mükemmel bir cilt için çok önemlidir!
Cherry, yaş 40, Bangkok

Günlük bakım ritüelim

İlk önce yüzümü temizliyorum: benim için en önemli adım budur. Sonra Yatıştırıcı Temizleme Sütü ile cildimi yatıştırıyorum, Yatıştırıcı Ferahlatıcı Sprey ile cildimi canlandırıyorum, ardından göz çevresi bakımı, Gençlik İksiri serumu, Hydra Végétal serisinden nemlendirici krem ve Kusursuz Ten Stick Kapatıcı ile bakımımı tamamlıyorum. Bu 7 aşamalı bakım rutini benim için çok değerlidir ve her adım mükemmel bir cilt için çok önemlidir!

Güzellik İpucum

Sağlıkla ve canlılıkla parlayan bir cilt için 3 şart var: sağlıklı beslenmek, egzersiz yapmak ve doğru yüz bakım ürünlerini kullanmak. Dikkat edilmesi gereken en önemli adım, bakım rutinini baştan sona uygulamak ve mümkün olduğunca en doğal ürünleri tercih etmektir. Böylelikle cildiniz, bitkisel aktifleri çabucak özümseyecek ve sonuçlarını çok hızlı bir şekilde göreceksiniz!

En sevdiğim ürünüm

Cilt Gençleştirici ve Yenileyici seri favorim! Bu ürünler sadece bir haftada cilt üzerinde inanılmaz etkiler gösteriyor. Ayrıca Yatıştırıcı Ferahlatıcı Spreyi öneririm, cildimi tazeliyor ve canlandırıyor.

Share