Geri

Cildiniz ve gezegen için en iyi çözümler…

Yeni yıla yeni çözümlerle girmeye ne dersiniz? Yeni cilt bakım ritüelleri, sağlıklı yiyecekler, geri dönüşüm... Bu sayımıızı takip edin...

Cildinize iyi bakmanız önemlidir. Bu yüzden yeni yıl, hem gezegene nazik davranmak hemde  cildinize iyi gelecek yeni güzellik rutinleri düşünmek için harika bir zamandır.Hem cildimize hem de Dünya'ya iyi bakmak herkes için en iyisidir. Ama bunu nasıl yapabiliriz?                                            

sowimage
Cilt bakım ritüellerine başlayın!           

Yeni bir yıl yeni ritueller...Yüzünüz için güzellik ritüelinizi yeni cilt bakımıyla değiştirmenin tam zamanı...  

Cildinizi temizlemek rutininizin önemli bir parçasıdır, bu yüzden yüzünüzü koruyun ve yumuşak yapılı makyaj temizlik eldivenini ile pamuk tüketiminizi azaltarak gezegene yardım edin. Ardından, yüzünüzü cildin yaşlanmasını hızlandıran ve artıran dış etkenlere karşı etkili, Gençlik iksiri serimizle koruyun! - mükemmel bir dış etkenlere karşı koruma kalkanı! Son olarak, cildinizi nemlendirmek ve sağlıklı olmasını sağlamak için haftada bir veya iki kez maske yapmak için kendinize zaman ayırın.                          

 

sowimage
Daha sağlıklı beslenmeye başlayın!

Hepimiz güzel cildimizin sırrının yediklerimiz besinler geldiğini biliyoruz. Sağlıklı ve dengeli beslenmek, harika hissetmek için ilk adımdır. Vitamin depolarınızı doldurun! Hem sağlığınız hem de cildiniz için iyi olan sebzeleri (tercihen organik) yiyin! Günlük yaşamın temposu oldukça telaşlı olabilir, bu yüzden kendi yemeklerinizi pişirmeniz ve içeriğini tam bilmediğiniz malzemeleri daha az sipariş vermeniz önemlidir. Özetle, mutfağa gidin!

 

sowimage
       Kendinize zaman ayırın!                                                   

Kendinize nasıl zaman ayıracağınızı öğrenmek çok önemlidir. Kendiniz için birkaç dakikanızı ayırmak da güzel cilde doğru yolculuğun bir parçasıdır. Bu yıl, arındırıcı maskeler uygulamak, bir güzellik salonundan randevu almak veya biraz yoga yapmak için kendinize zaman ayırın!

Hayatın temposuna mola vermek çok önemlidir. Bunu bir egzersiz yaparak, bir kitap okuyarak veya rahatlatıcı bir güzellik bakımı yaparak yapabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın, bunun için cildiniz size teşekkür edecek!                               

sowimage
                        Geri Dönüşüm                                                         

Cam kavanozlardaki kremler veya normal 400 ml duş jelleri yerine % 50 daha az plastik içeren konsantre duş jeli gibi eko-tasarımlı ambalajları seçin. Son olarak, atıklarınızı ayırmayı unutmayın - herkes bunu yapabilir. Gördüğünüz gibi, cildiniz için iyi bir şey yaparken aynı anda  gezegeni korumak mümkün...                                                                   

sowimage

Sizin yeni yıla özel çözümleriniz neler? Yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Share