Geri

Festival Bronzluğu !

Yazın gelmesiyle birbirinden güzel müzikleri dinleyeceğiniz, en güzel etkinliklere katılabileceğiniz festival sezonu da açıldı ! Haydi kusursuz bronz tenin ile festivalin yıldızı sen ol!

Mükemmel bronz teniniz ile festivallerde boy gösterme zamanı!

Müziğin ve eğlencenin tadını çıkarırken güneşin zararlı etkilerine karşı hazırlıksız yakalanmayın! Sağlıklı ve kusursuz bronz teniniz ile festivallerin gözde kızı olmaya hazır mısınız? İşte sizin için bir kaç öneri:

 1.Gün boyu etkili korumanın keyfini çıkar!

Festival sezonu açıldı!

Farklı tarz kıyafetler, eğlenceli aktiviteler, güneş, müzik ve çılgınca eğlence denilince aklımıza ilk gelen tabi ki festivaller!

Tüm senenin yoğun temposunu bir kenara bırakarak, birbirinden güzel plajlarda, ya da yemyeşil alanlarda mükemmel müziğin ve eğlencenin tadını çıkarma vakti geldi. Ancak tüm gün sürecek bu eğlenceler, güneşin zararlı ışınları sayesinde bir kabusa dönüşebilir.

Sağlıklı bir bronzluk için, tüm yıl boyunca kıyafetlerin içinde sakladığımız tenimizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için doğru ürün tercih etmek çok önemli. Cildimizi UVA/UVB ışınlarına karşı koruyan 30 GKF Güneşe Karşı Koruyucu Süt ile cildinizi nemlendirirken, tüm gün boyunca güvenle güneşin altında festivalin tadını çıkarın ! Cilt tipinize göre, daha düşük koruma seviyesine ihtiyaç duyuyorsanız, serinin orta koruma özelliği olan 20 faktörlü ürününü tercih edebilir ya da daha yüksek koruma için 50 faktörlü ürününü kullanabilirsiniz.

sowimage
sowimage

 

 2. Işıldayan bir sen !

Hali hazırda bronz bir tene sahipseniz, güneş koruma sütüne ya da yağına ihtiyaç duymuyor olabilirsiniz. Ancak cildinizi beslemek, bronzluğunu korumak ve ışıldayan bir görünüm için Tahiti Monoi Yağı tam da size göre. Ayrıca sadece cildinize değil saçınıza da uygulayabilirsiniz. Bu çok amaçlı ürün içeriğindeki %50 saf Tahiti Monoi çiçeği özü sayesinde ;cilt için kullanımda bronzluğu korumaya yardımcı olurken cansız, kırılgan ve kuru saçlara uygulandığında hızlı emilme özelliğiyle saçları parlatır, yumuşatır, canlandırır ve ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır. Bu sayede festivalin en ışıldayan kişisi siz olabilirsiniz!

 

 

 3. Akşam üstü serinliği...

Tüm gün boyunca güneşin ve eğlencenin keyfini çıkardınız. Sıra akşamüstü serinliğinin keyfini çıkarmaya geldi. İster yeni güneşe çıkmış ve koruyucu sürmüş olun, ister zaten bronz olup yağ ile bronzluğunuzu arttırın, cildiniz güneş ışınlarıyla nem kaybeder. Bu nemi geri kazandırmak ve harika ferahlık için size önerimiz: 3’ü 1 arada Güneş Sonrası Nemlendirici Süt.

Cildinizi nemlendirerek yatıştırmasının yanı sıra, bronzluğunuzun da daha uzun süreli korunmasına yardımcı olur. Monoi Parfüm içeren kokusu ile cildinizde hoş bir koku bırakır. Akşam eğlenceye devam ederken egzotik kokunuzla akıllarda kalmak için Monoi EDT ile festival ruhunuzu tamamlayabilirsiniz.

sowimage

Sizin festivallerde favori kullandığınız ürünler neler?Yorumlarınızı bekliyoruz

Share