Geri

Hep birlikte Act Beautiful!

Bu ay sizlerle, seçkin hareketlerde bulunan 6 kadının hikayelerini paylaşıyoruz. Ama biliyoruz ki onlar gibi pek çok kadın var: tutku dolu destekçilerimiz, Yves Rocher Vakfı-Institut de France Toprağın Kadınları Kazananlarımız ve tabii ki müşterilerimiz daha olumlu ve sürdürülebilir bir dünya için çabalıyor. Peki ya siz? Çoktan harekete geçtiniz mi, yoksa hala bekliyor musunuz? Öyleyse sizin için birkaç seçeneğimiz var:

sowimage Patricia Lucas

1 / Harekete geçmek istiyorsunuz fakat nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz

Yves Rocher Vakfı, Toprağın Kadınları kazananlarına destek vermek için 2015 yılında bir platform oluşturdu. Yetenekleriniz, araçlarınız, zamanınız olsun ya da olmasın... İster Fransa'da, Meksika'da, Ukrayna'da veya Bénin'de olun; bu platform, desteğinize ihtiyaç duyan tüm kazananlarla sizi birleştiriyor. Hem de oldukça kolay ve hızlı bir şekilde, harekete geçmemek için artık bahaneniz yok!

Destek vermek için:   http://www.yves-rocher-fondation.org/terre-de-femmes/coups-de-pouce/

sowimage Dominique Rolland

2 / Çevre koruma projesine katılabilirsiniz

Yves Rocher Vakfı, 2018 Toprağın Kadınları Ödülü için başvuruları başlattı. Web sitemiz üzerinden 2018 Toprağın Kadınları Ödülü için 30 Eylül'e kadar başvurularınızı yapabilirsiniz: buraya tıklayın!

Söz konusu olan, projenize finanasal destek bulmak, sesinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve sizin gibi ilham veren ve etkileyici kadınların arasına katılmak.

3 / Lucia, Carmen ve Louise gibi siz de her gün mücadele ediyorsunuz ve paylaşacak bir hikayeniz var

Öyleyse çalışmalarınızı yakından tanımamız için bize bir yorum bırakın! Gelecekte paylaşacağımız Act Beautiful hikayelerinden biri de siz olun! Hadi, sıra sizde!

sowimage

 #ActBeautiful hareketine katın ve bizimle hikayelerinizi paylaşın!

Share

Daha fazla güzellik yazıları !