Geri

Mutlu Anneler Günü!

Bu yazımızda, çocuklarıyla anneler gününe ait yaşadıkları deneyimleri bizlerle paylaşan annelerin hikayelerine yer vericeğiz. Onlar çocuklarıyla gerçekten gurur duyuyorlar!

Deborah, 2 çocuk annesi. Çocukları Capucine 13,  Marius ise  6 yaşında.
sowimage

"Anneler gününde kendimi, yılbaşı sabahına uyanmış çocuk gibi enerji dolu hissederim. En sevdiğim yanı oğlumun sabah uyanır uyanmaz bana şiir okumasıdır. Ayrıca anneler gününe özel küçük bir hediye de alır. Ama oğlum sabırsızlandığı için hediyeyi genelde o günden bir gün önce verir.  Onun verdiği anahtarlıklardan bir koleksiyon bile yaptım. Ayrıca hazırlamış olduğu kart tüm yıl boyunca buzdolabımızın üzerinde asılı kalır.

 

En sevdiğim anneler günü hediyem ise; duş jeli (Lavanta Böğürtlen). Kokusuna bayılıyorum. 

Patricia, 2 çocuk annesi. Çocukları Adam 7 ve Zoe 6 yaşında.
sowimage

 

"Anneler günü, yoğun duyguları aynı anda yaşadığım bir gün. O gün çocuklar babalarıyla birlikte bana özel kahvaltı hazırlarlar. Sonra beni uyandırmak için odama gelirler ve şiir okuyarak beni uyandırırlar. Daha sonra benim için hazırladıkları hediyeyi verirler. Hediyeyi gördüğüm zaman öğretmenleri aklıma gelir. Çünkü hediyeyi hazırlamak için öğretmenleri mutlaka onlara yardım eder.

 

En iyi anneler günü hediyem: Masaj ürünleri.  Yves Rocher Eco-Hotel Spa'da bu ürünleri deneyimlemek  mükemmel olabilirdi.                     

Cecile iki çocuk annesi. Maxime 5 ve Lise ise 3 yaşında.
sowimage

 

"Anne olmadan önce, anneler gününü para kazanmak için oluşturulmuş bir gün olarak görürdüm. Ama artık öyle görmüyorum. Cocuklarimin hazirladigi hediyeler cok eglenceli oluyor ve o güne ait muhteşem anılar biriktiriyorum. En sevdiğim yanı ise hediye ile birlikte verdikleri özel not. Gerçekten not ile birlikte oldukça duygusal anlar yaşıyorum. Bir keresinde yüzüklerim için ağaçtan yapıldıkları  yüzüklük (üzerinde çiçekleri olan) hediye etmişlerdi. Gerçekten olağanüstü bir hediyeydi".

 

En iyi anneler günü hediyem: Makyaj seti ve elbetteki OUI A l'AMOUR parfüm.

sowimage

Çocuklarınızın size aldığı hediyeleri #ActBeautiful hastagi ile paylaşın!

Share