Geri

Yves Rocher ile Yolculuğum

60. Yılımız Kutlu Olsun! Müşteri veya çalışanlar, Yves Rocher'yi sevmek için herkesin iyi bir nedeni var. En iyi hikayelerimiz bu sayımızda...

sowimage

Lucia, 30 yaşında, Almanya, 2 yıl ve 5 aydır Yves Rocher'de çalışıyor.

“Markanın tarihi ve Fransız kökenleri karşısında şaşkına döndüm. Ve dürüst olacağım, burada çalışmaya başlamadan önce Yves Rocher'nin gerçek bir insan olduğunu bilmiyordum!

Gerçekten Yves Rocher'nin en sevdiğim yönü gezegeni ve insanları önemsemesi. Günlük hayatımda, doğal ürünleri mümkün olduğunca geri dönüştürerek veya satın alarak çevresel etkimi azaltmaya çalışıyorum. Yves Rocher'in olması günlük yaşamımda yaptıklarım için güzel bir yol."

 

Sofie, 34 yaşında, İsveç, 9 yıldır Yves Rocher'de çalışıyor.

“Yves Rocher'yi ilk duyduğum an mı?Birinin yılbaşında bana verdiği bir Hacim maskarası ilk tanıştığım andı. Maskaraya aşık oldum!

Yves Rocher gibi bende yaptığım işi seviyorum. İsveçli müşterilerimizin ürün felsefesini anlamalarını ve Botanik Güzelliğin faydalarından yararlanmalarını istiyorum.
Hydra Végétal, en sevdiğim seri... Cildimin tüm yıl boyunca nemli kalmasına yardımcı olur. Ve seyahate çıkarken, çantamda her zaman50+ GKF Güneşe Karşı Koruyucu Süt bulunur! "

 

sowimage
sowimage

 Marie-Pierre, 58 yaşında, Yves Rocher'de 40 yıldır çalışıyor. 

“Çevre bilinci, hayvanları korumak, ağaç dikmek, ekolojik tasarımlı ürünler, Yves Rocher Vakfı ve desteklediği tüm değerleri önemseyen biriyim. Ve bulunduğumuz  şirketin “aile” atmosferi, çok hızlı değişen bir dünyada çok şey ifade ediyor. ”

 

Susanne-Vanessa, Müşteri, Recklinghausen, Almanya     

"Yves Rocher'yi  büyükannemden tanırım. Büyükannem hayvanlar üzerinde test yapan kozmetik ürünlerine karşıydı… Ürünlerinizi hep kullanıyordu ve bana tavsiye ediyordu. 1988'den beri ürünlerinizi güvenerek tercih eden ve sadık bir müşteriyim."   

 

Gina, 30 yaşında, Kanada, Yves Rocher'de 11 yıldır çalışıyor.  

“Yves Rocher markasında önem verdiğim ve ilham kaynağım, çevre için güzel davranışlarda bulunma"

La Gacilly'yi ziyaret ettiğimde havalara uçtum. Ne kadar güzel olduğu ve orada çalışan insanların ne kadar tutkulu olduklarından inanılmaz etkilendim. Eco Otel'i oraya gitmeden önce hiç duymamış olmama rağmen, oradaki biyolojik çeşitliliği korumaya yönelik tüm düşünce ve tasarımları görmekten endişe duyuyordum. Şimdi ise sadece marka hakkında konuşmuyorum, yaşıyorum! ”

 

sowimage
sowimage

Marta, 27 yaşında, İspanya, Yves Rocher'de 10 aydır çalışıyor. 

“Marka hakkında yıllar öncesini araştırdım. İlk başta ürünlerin nereden geldiğini ve bitki ve çiçeklerden nasıl yapıldığını öğrendiğimde gerçekten şaşırdım. Bu, benim için Yves Rocher'ın ürünlerini geliştirmek için doğal malzemeler kullanmasının yanı sıra kadınlara ve doğaya olan bağlılıklarını da ifade ediyor.

En sevdiğim Yves Rocher ürünleri yüz temizleyicileridir. Cildimi kusursuz yapıyorlar. Kız arkadaşlarımdan biri yüz temizleyicilerini tavsiye etti. Bundan daha fazla mutlu olamazdım! Özellikle Hydra Végétal temizleme jelini çok seviyorum. "

Yves Rocher markasını tanıma hikayen nasıldı? Markamızdan ilk satın aldığınız ürün neydi? Yorumlarda bize bildirin!

Share