ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Normal ve kuru ciltlere yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Nem Maskesi - Normal ve Kuru Cilt / Pure Algue - 30 ml
Yüz Peelingi - Normal ve Kuru Cilt / Pure Algue - 30 ml
Kumaş Kese

Yoğun nemlendirici ve canlandırıcı maske, cildi derinlemesine ve uzun süreli olarak nemlendirir ve canlandırır. Cildin doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Ultra ferah jel dokuya sahiptir. Cilt pH değerine saygılıdır. Yumuşak, nemli, sağlıklı ve ışıldayan canlı bir cilt görünümü kazanmanızı sağlar. Daha iyi beslenmiş, güçlenmiş ve korunmuş bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Nemlendirici ve canlandırıcı peeling, cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Narince peeling yaparak cildin nefes almasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Bambu tozu içeren ultra ferah jel dokuya sahiptir. Cilt pH değerine saygılıdır. Doğal canlılığını ve ışıltısını geri kazanmış bir cilt görünümü kazanmanızı sağlar. Daha iyi beslenmiş, güçlenmiş ve korunmuş bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Uygulama: Maske : Haftada 2 kez tüm yüzünüze uygulayıp, 5 dakika bekletiniz. Fazlalığı bir pamuk yardımıyla siliniz.
Peeling : Haftada 2 kez, göz çevresi hariç, nemli yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayıp, durulayınız. Hasar görmüş ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916589

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim