ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Sıkılaştırıcı bitkisel kolajen bakıma yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Serum - Sıkılaştırıcı Bitkisel Kolajen Bakımı / Lifting Vegetal - 5 ml
Gündüz Kremi - Sıkılaştırıcı Bitkisel Kolajen Bakımı / Lifting Vegetal - 7 ml
Gece Kremi - Sıkılaştırıcı Bitkisel Kolajen Bakımı / Lifting Vegetal - 7 ml
Kumaş Kese

Lifting Vegetal Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Ultra Konsantre Serum cildinizi güçlendirir, sarkmaları toparlar ve anında sıkılaşma hissi verir.

Gündüz Kremi cildinizi dolgunlaştırır, güçlendirir ve yüz hatlarınızı sıkılaştırır. Yüz ve boyun bölgesine özel formülüyle tüm cilt tiplerine uygun olan krem, nemlendirici özelliği ile cildinize sağlık kazandırır.

Gece Kremi cildinizi sıkılaştırır, güçlendirir ve yüz hatlarınızı canlandırır. Yüz ve boyun bölgesine özel formülüyle tüm cilt tiplerine uygun olan krem, dolgunlaştırıcı ve nemlendirici yoğun balsam dokusu ile cildinize sağlık kazandırır.

Uygulama: Serum : Sabah ve akşam, cildi temizleyip tonik uyguladıktan sonra, yüze ve boyuna inci tanesi büyüklüğünde uygulayınız.
Gündüz Kremi : Her sabah serumdan sonra, fındık büyüklüğünde bir miktarı avuç içinde ısıttıktan sonra yüzün ortasından dışına doğru yumuşak hareketlerle uygulayın.
Gece Kremi : Her gece, serumdan sonra fındık büyüklüğünde bir miktarı avuç içinde ısıttıktan sonra yüzün ortasından dışına doğru ve boyuna yumuşak hareketlerle uygulayın. Göz çevresinden kaçının.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916582

Yorumlar
Tüm Seriyi Keşfedin
media

Lifting Vegetal

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim