ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Geniş gözenekli ve siyah noktalı ciltlere özel olan hafif doku cilde nem sağlarken yapısında bulunan Salisilik Asit ile cilde pürüzsüz bir görünüm vermeye, siyah noktaların oluşumunu azaltmaya, gözenekleri sıkıştırmaya yardımcıdır. Bu nemlendirici bakım, leke eğilimli cildin 4 belirtisine karşı savaşmaya yardım eder: cildi matlaştırır, lekeleri ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur,mevcut izleri azaltır,cildin dokusunu arındırır. Cildin matlığını korumasına katkıda bulunur. Hafif doku cilde nem sağlarken yapısında bulunan bitkisel Salisilik Asit ile mevcut lekelerin azalmasına,gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcıdır.

İçeriğinde yüksek anti oksidan bulunan Bitkisel Boreal Çay Tozu sebum üretimini dengeler. Cildinizin matlığını korumasına, gün boyu cilt dokusunun sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Uygulama : Sabah ve akşam, derinlemesine temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Ambalaj Türü : Kavanoz

Ürün Kodu: 39979

Bitkisel İçerik
Boreal Çay Tozu

Kanada ormanlarının derinlerinden elde edilen Boreal Çay Tozu sebum üretimini dengeler,parlamanın önüne geçer.İçeriğindeki yüksek anti oksidan sayesinde; cildin hücresel yenilenme süresini hızlandırır. Cildi pürüzsüzleştirir ve cilt kusurlarının azalmasını sağlar.

Boreal Çay Tozu
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUGLYCERINALCOHOLCOCO-CAPRYLATE/CAPRATEMETHYLPROPANEDIOLPOLYGLYCERYL-3 DICITRATE/STEARATEZEA MAYS (CORN) STARCHDIMETHICONEGLYCERYL STEARATEACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTLEDUM GROENLANDICUM EXTRACTACACIA SENEGAL GUMSALICYLIC ACIDZINC GLUCONATEPARFUM/FRAGRANCESODIUM HYDROXIDEXANTHAN GUMTOCOPHERYL ACETATEBENZYL ALCOHOLSCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT10179v1

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim