Bir miktar kremi parmak uçlarına dağıtın. Kuruduktan sonra yüze ve boyuna uygulayın. Makyajı temizlemek ve çıkarmak için dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın.
Yüzünüzü ılık suyla dikkatlice durulayın. Makyaj iyice temizlendikten ve yüz tamamen arındıktan sonra cilt yatışır, yumuşar ve rahatlar.

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

AQUA/WATER/EAUISOPROPYL PALMITATEMETHYLPROPANEDIOLGLYCERINHYDROGENATED COCONUT OILCETEARYL ALCOHOLGLYCOL DISTEARATEBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTERSESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OILAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTCETEARETH-33ETHYLHEXYLGLYCERINACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERXANTHAN GUMSODIUM DEHYDROACETATETETRASODIUM EDTASORBIC ACIDTOCOPHEROLSODIUM HYDROXIDERUTINSIGESBECKIA ORIENTALIS EXTRACTACACIA SENEGAL GUMCITRIC ACID979v0

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Bitkisel İçerik : Sarıteçan Yaprağı

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları, cilt tarafından doğal olarak özümsenen* Sarıteçan Yaprağı (Sigesbeckia Orientalis) özünün yatıştırıcı etkisini keşfetti. Madagaskar’da yetişen Sarıteçan, hassas ciltlere özel etkisiyle,cildin doğal onarım mekanizmasını harekete geçirerek, cildi dış etkenlere karşı güçlendirir ve anında yatıştırır.
*In Vitro Test Sonucu

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Güzellik Önerisi

Bakım ritüelim : ışıldayan bir cilt

Dermatolojik kontrol altında testler