BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Yüz Yıkama Jeli 390ml
Detay
59.90TL

KOD : 25694
:
 
SEPETİME EKLE  

 

%100 Doğal Toz Peeling
Detay
42.90TL

KOD : 16140
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Ultra Matlaştırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Serum
Detay
59.90TL

KOD : 07280
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Yağ Fazlasını Anında Emen Matlaştırıcı Maske
Detay
42.90TL

KOD : 50510
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Ultra Mat Parlamaya Karşı Nemlendirici Jel Krem
Resmi büyüt


Sabah ve akşam (özellikle sabah) derinlemesine temizlenmiş ve arınmış bir cilde, bir miktar alınıp elde ısıtılarak uygulanması kremin emilimini arttırmak adına gereklidir. Göz çevresi hariç tüm yüze uygulanması önerilir.


Kaside Kökünden Elde edilen Baikal Tozu içeriğindeki Flavoid adlı moleküller ile cildin sebum (yağ) dengesini kontrol altına alır ve dengeler, yağ fazlasını emerek parlamayı engeller ve cildi arındırır. Fazla yağından arınan cilt yeniden nefes almaya başlar ve gün boyu net ve taze görünür.

Karma/Yağlı Ciltler için Günlük Bakım

Ultra Mat Parlamaya Karşı Nemlendirici Jel Krem

Nemlenmiş cilt ve mat bir görünüm!

Karma yağlı cilt bakımı için ideal olan krem içeriğindeki Kaside Kökünden elde edilen Baikal Tozu ile cildinizi nemlendirirken Flavoid adlı moleküller yardımıyla sebum salgınızı dengeler ve fazla yağı hapseder. 24 saat boyunca cildinize matlık kazandıran nemlendirici jel krem, ihtiyacınız olan en sıcak günlerde bile parlamanın önüne geçer.

Cildinizin nefes almasına izin veren hafif, akışkan jel yapısı, cildinizde rahatsız edici bir his bırakmaz. Cildinize bütünüyle uyum sağlayan formu, ferahlatıcı hissin gün boyu etkisini hissetmenizi sağlar.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Karma ve yağlı ciltlerde sorun yaratabilecek paraben, mineral yağ ve renklendirici gibi zararlı maddelerden tamamıyla arındırılmıştır. En etkili sonucu almanız için günlük, düzenli uygulama tavsiye edilmektedir.
54.90TL
image-08449

KOD : 08449
:
Tüp: 50 ml