24 Saat Derinlemesine Nemlendiren Jel Krem
24 Saat Derinlemesine Nemlendiren Jel Krem
Resmi büyüt


Sabah ve akşam derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan tüm yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız. Göz çevrenizden kaçınınız.
Kremin emilimini artırmak için uygulayacağınız miktardaki jel kremi öncesinde avuç içinizde ısıttıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.


Akçaağaç Özsuyu ve Mavi Agav Özsuyu, aktif molekülleri ile cildi nemlendirir ve cildin nem dengesini uzun süre korumasını sağlar.
Organik Hamamelis (Sihirli Ceviz) Suyu cildi yatıştırır ve cilde yumuşaklık verir.

Normal/Nemsiz(Kuru) Ciltler için Günlük Bakım

24 Saat Derinlemesine Nemlendiren Jel Krem

Cildinizi 24 saat nemli tutmanın en doğal yolu!

Nemini kaybetmiş normal ve karmaya dönük ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Nemlendirici Jel Krem, Akçaağaç ve Mavi Agav Özsularının aktif moleküllerini cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamak için kullanır. Organik Hamamelis Suyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde nemini kaybetmiş ciltlerdeki gerginlik ve rahatsızlık hissiyle savaşır. Cilt nemini tüm dış etkenlere rağmen 24 saat boyunca korur.

Jel dokusuyla cildinizi kolayca derinlemesine nemlendiren Jel Krem arzu ettiğiniz canlı, ışıltılı ve sağlıklı görünümü cildinize kazandırır.

Günlük kullanım için uygun olan 24 Saat Derinlemesine Nemlendiren Jel Krem dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
64.90TL
image-30977

KOD : 30977

Kavanoz: 50 ml

Bu ürün stokta bulunmamaktadır