BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Riche Creme - Besleyici Güzellik İksiri
Detay
picto--40%
113.94TL Liste Fiyatı
189.90TL

KOD : 84034
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Riche Creme - Besleyici Yenileyici Gündüz Kremi
Detay
picto--40%
107.94TL Liste Fiyatı
179.90TL

KOD : 81026
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Besleyici Yenileyici Hafif Dokulu Gündüz Bakımı
Resmi büyüt


Ürünü kullanan kadınların %78’inin cildinde yenilenmiş ve beslenmiş bir görünüm gözlemlenmiştir*.*4 hafta süresince 102 kadın ile gerçekleştirilen memnuniyet testi sonucudur.

Her sabah temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüzün tamamına uygulayınız.
İdeal bakım programı için Riche Creme Besleyici Güzellik İksiri’nin ardından Hafif Dokulu Kremi ve Göz Kremi uygulamanız önerilir.
Ürünün etkisini artırmak için güzellik uzmanlarımızın önermiş oldukları masaj tekniklerini uygulamanızı öneririz: yüz ve boyun masajı, parmak ucu masajı, çimdik masajı.


1000 Gül yağı ile zenginleştirİlmiş hücre yaşlanmasına karşı 30 değerli yağ içerir.
Uzmanlarımız tarafından özenle seçilmiş, cildinizin beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olan bu 30 değerli yağ içerisindeki yağlardan bazıları: Argan Yağı, Jojoba Yağı, Makademya Fındığı Yağı, Mango Yağı, Andiroba Cevizi Yağı...

Olgun Ciltler için Yoğun Besleyici Bakım

Besleyici Yenileyici Hafif Dokulu Gündüz Bakımı

Cildi derinlemesine besler, hafif dokusuyla yenilenmesine yardımcı olur.

Düzenli kullanım sonunda cildinizin günden güne beslendiğini, pürüzsüzleştiğini, yumuşaklık ve konfor kazandığını, yenilenmiş bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz!

Daha hafif ve akışkan dokulu bir bakım kremi tercih ediyorsanız Gündüz Kremi yerine Hafif Dokulu Gündüz Bakımı tam size göre! Akışkan ve hafif dokusu cildinize kolayca nüfuz eder. Günden güne cildinizin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Cildiniz yumuşaklık ve konfor kazanır.

1. aydan itibaren cildiniz beslenmiş ve yenilenmiş bir görünüm kazanır.

Formülü %94’ten fazla doğal içeriğe sahiptir. Renklendirici, mineral yağ ve paraben içermez.Dermatolojik olarak test edilmiştir.
179.90TL
image-09986

KOD : 09986

Pompalı Şişe: 30 ml

Bu ürün stokta bulunmamaktadır