Kırışık Karşıtı - Işıltı Veren Gece Kremi
Kırışık Karşıtı - Işıltı Veren Gece Kremi
Kırışık Karşıtı - Işıltı Veren Gece Kremi
Resmi büyüt


Kullanan kadınların %81’i kırışık derinliğinde azalma gözlemledi. (1)
Kullanan kadınların %81’i sabah uyandığında daha ışıltılı bir cilt gözlemledi. (2)

(1) 21 vaka üzerinde gerçekleştirilen klinik araştırmalara göre, kırışık yoğunluğunda ortalama %16 oranında azalma gözlemlendi.
(2) 4 hafta boyunca 102 kadının katılımıyla gerçekleşen memnuniyet anketi sonuçlarıdır.


Her akşam yüzünüze uygulayınız.


Yves Rocher Laboratuvarlarının keşfettiği kırışık karşıtı Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden Doğal Özümseme Teknolojisiyle elde edilen bitkisel aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenir. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar(1).

Işıltı veren Yeşil Pirinç Özü ise hücrelerin dengeli oksijen alımına yardımcı olarak, hücrelerin daha çok enerji üretmesini sağlar(1).
Böylelikle cilde kaybettiği canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır.

(1) Laboratuvar test sonuçlarıdır.

Kırışık Karşıtı ve Işıltı Veren

Kırışık Karşıtı - Işıltı Veren Gece Kremi

Hücre yenilenmesini hızlandırır, ışıltınızı canlandırır.

Gece boyunca cilt dokusunu yeniden yapılandırır. Cilt yüzeyindeki kırışıkları ve derin çizgileri azaltarak, cilde ışıltısını kazandırır.

Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşu olan Doğal Özümseme Teknolojisiyle* elde edilen en etkin bitkisel aktiflere sahiptir:

Yves Rocher Laboratuvarları’nın keşfettiği Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar.**

Yeşil Pirinç Özü ise hücrelerin dengeli oksijen alımını sağlayarak daha çok enerji üretmesine yardımcı olur. ** Böylelikle cilde kaybettiği canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır.

Kırışık ve ince çizgilerde azalma sağlar.
1 ay sonunda, kullanan kadınların %81’i sabah uyandığında daha ışıltılı bir cilt gözlemledi.***

Formülü renklendirici, mineral yağ, paraben içermez.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

* Doğal Özümseme Teknolojisi, bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. %100 doğaldır ve hiçbir çözücü madde kullanılmaz.
** Laboratuvar test sonuçlarıdır.
*** 102 kadının katılımıyla gerçekleşen memnuniyet anketi sonuçlarıdır.
139.90TL
image-40928

KOD : 40928

Kavanoz: 50 ml

Bu ürün stokta bulunmamaktadır