BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Kırışık Karşıtı Tonik
Detay
picto--30%
34.93TL Liste Fiyatı
49.90TL

KOD : 34205
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kırışık Karşıtı &- Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi
Detay
picto--25%
97.43TL Liste Fiyatı
129.90TL

KOD : 25977
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kırışık &- Sarkma Karşıtı Gündüz Kremi
Detay
picto--25%
104.93TL Liste Fiyatı
139.90TL

KOD : 55930
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kırışık &- Sarkma Karşıtı Maske
Detay
picto--40%
47.94TL Liste Fiyatı
79.90TL

KOD : 05436
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Kırışık Karşıtı Makyaj Temizleme Sütü
Resmi büyüt


Her sabah ve akşam yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.


Yves Rocher Laboratuvarlarının keşfettiği kırışık karşıtı Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden Doğal Özümseme Teknolojisiyle elde edilen bitkisel aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenir. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar(1).

Işıltı veren Yeşil Pirinç Özü ise hücrelerin dengeli oksijen alımına yardımcı olarak, hücrelerin daha çok enerji üretmesini sağlar(1).
Böylelikle cilde kaybettiği canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır.

(1) Laboratuvar test sonuçlarıdır.

Kırışık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı

Kırışık Karşıtı Makyaj Temizleme Sütü

Hızlı ve kolayca makyajınızı temizler.

Kırışık görünümlü, sıkılık ve ışıltı kaybı yaşayan ciltler için kırışık karşıtı bakımın etkisini artırır ve akışkan dokusuyla nemlendirici bir temizlik sunar.Tüm kir ve makyaj kalıntılarını yok eder, cildi pürüzsüzleştirir, çizgileri giderir, nemlendirir ve sıkılaştırır.

Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşu olan Doğal Özümseme Teknolojisiyle* elde edilen en etkin bitkisel aktiflere sahiptir:

Yves Rocher Laboratuvarları’nın keşfettiği Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar.**

Formülü renklendirici, silikon, paraben içermez.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

*Doğal Özümseme Teknolojisi, bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. %100 doğaldır ve hiçbir çözücü madde kullanılmaz.
**Laboratuvar test sonuçlarıdır.
picto--30%
34.93TL Liste Fiyatı
49.90TL
image-37163

KOD : 37163
:
Şişe: 200 ml