BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Kırışık Karşıtı &- Sıkılaştırıcı Göz ve Dudak Kremi
Detay
picto--25%
97.43TL Liste Fiyatı
129.90TL

KOD : 30796
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kırışık Karşıtı &- Sıkılaştırıcı Gece Kremi
Detay
picto--30%
97.93TL Liste Fiyatı
139.90TL

KOD : 28228
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kırışık Karşıtı Makyaj Temizleme Sütü
Detay
picto--30%
34.93TL Liste Fiyatı
49.90TL

KOD : 37163
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi
Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi
Kırışık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi
Resmi büyüt


1 aylık kullanım sonunda:
Kullanan kadınların %91’i kırışık yoğunluğunda azalma gözlemledi.(1)
Kullanan kadınların %82’si daha sıkı bir cilt gözlemledi.(2)

(1)22 vaka üzerinde gerçekleştirilen klinik araştırmalara göre kırışık yoğunluğunda ortalama %17 oranında azalma gözlemlendi.
(2)200 kadının katılımıyla gerçekleşen memnuniyet anketi sonuçlarıdır.


Her sabah yüzünüze uygulayınız.


Yves Rocher Laboratuvarlarının keşfettiği kırışık karşıtı Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden Doğal Özümseme Teknolojisiyle elde edilen bitkisel aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenir. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar(1).

Sıkılaştırıcı Akasya Reçinesi ise hyalüronik asit ve kolajen sentezini hızlandırır ve cilt dokusunu içeriden yapılandırır.(1) Böylelikle cilde kaybettiği dolgunluğunu ve sıkılığını geri kazandırır.

(1) Laboratuvar test sonuçlarıdır.

Kırışık Karşıtı ve Sıkılaştırıcı

Kırışık Karşıtı &- Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi

Cildinizi sıkılaştırın, dolgunlaştırın!

Dolgunlaştırıcı doku ve yoğun koruyucu özelliği ile uygulandığı andan itibaren derin kırışıklarınızı doldurur, cildinizi sıkılaştırır, yeniden yapılandırır ve korur.

Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşu olan Doğal Özümseme Teknolojisiyle* elde edilen en etkin bitkisel aktiflere sahiptir:

Yves Rocher Laboratuvarları’nın keşfettiği Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar.**

Akasya Reçinesi ise hyalüronik asit ve kolajen sentezini hızlandırarak, cilt dokusunu içeriden yapılandırır.** Böylelikle cilde kaybettiği dolgunluğunu ve sıkılığını geri kazandırır.

Formülü renklendirici, mineral yağ, paraben içermez.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

* Doğal Özümseme Teknolojisi, bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. %100 doğaldır ve hiçbir çözücü madde kullanılmaz.
**Laboratuvar test sonuçlarıdır.
picto--25%
97.43TL Liste Fiyatı
129.90TL
image-25977

KOD : 25977
:
Kavanoz: 50 ml