BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Kırışık &- Sarkma Karşıtı Konsantre Serum
Detay
picto--23%
114.90TL Liste Fiyatı
149.90TL

KOD : 64077
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kırışık &- Sarkma Karşıtı Gece Kremi
Detay
picto--23%
114.90TL Liste Fiyatı
149.90TL

KOD : 58960
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi
Detay
picto--25%
119.90TL Liste Fiyatı
159.90TL

KOD : 07447
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Gençleştirici ve Yenileyici Göz Kremi
Detay
picto--24%
129.90TL Liste Fiyatı
169.90TL

KOD : 17830
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Kırışık & Sarkma Karşıtı Toparlayıcı Göz Kremi
Kırışık & Sarkma Karşıtı Toparlayıcı Göz Kremi
Resmi büyüt


Göz altı torbalarında %93 oranında anında kırışık karşıtı etki gözlemlendi. (1)
Kullanan kadınların %79’u ciltlerinde pürüzsüzleşme gözlemledi. (2)

(1)14 vaka üzerinde gerçekleştirilen klinik araştırma sonuçlarıdır. Göz altı torbalarının yoğunluğunda ortalama %22 oranında azalma gözlemlendi.
(2) 4 hafta boyunca 105 kadının katılımıyla gerçekleşen memnuniyet anketi sonuçlarıdır.


Yves Rocher Laboratuvarlarının keşfettiği kırışık karşıtı Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden Doğal Özümseme Teknolojisiyle elde edilen bitkisel aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenir. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar(1).

Sarkma karşıtı Yalancı İğde Özü ise epidermis ve dermis arasındaki mikro bağları güçlendirirerek cilt hücrelerindeki kolajen, elastin ve hyalüronik asit sentezini artırır(1). Böylelikle cildi destekler ve yüz ovaline şeklini geri kazandırarak cilt sarkmasını toparlar.

(1) Laboratuvar test sonuçlarıdır.

Kırışık ve Sarkma Karşıtı

Kırışık &- Sarkma Karşıtı Toparlayıcı Göz Kremi

Göz çevresinde toparlanma, bakışlarınızda gençleşme!

Etkili formülü sayesinde, ferah dokusu kazayağındaki çizgileri ve kırışıkların görünümünü azaltır. Mor halkaları ve göz altı torbalarını onarır. Cilde daha dolgun ve sıkı bir görünüm kazandırır.Ferah bir dokusu vardır. Gece ve gündüz kullanımı için uygundur.

Yves Rocher Laboratuvarları’nın patentli buluşu olan Doğal Özümseme Teknolojisiyle* elde edilen en etkin bitkisel aktiflere sahiptir:

Yves Rocher Laboratuvarları’nın keşfettiği Yaşam Bitkisi (Ficoïde Glaciale)’nden elde edilen aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin mTor proteini üretimini %32 oranında artırırlar.**

Yalancı İğde Özü ise epidermis ve dermis arasındaki mikro bağları güçlendirir ve cilt hücrelerindeki kolajen, elastin ve hyalüronik asit sentezini artırır.** Böylelikle cildi destekler ve cilt sarkmasını toparlar.

Formülü parfüm, mineral yağ, paraben içermez.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

*Doğal Özümseme Teknolojisi, bitkilerden en etkin bitkisel aktifleri elde etmekte kullanılır. Bitkisel aktiflerin saf doğal yapılarını ve tüm zenginliklerini koruyabildiği tek metoddur. Elde edilen yüksek kalitedeki bitkisel aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir. %100 doğaldır ve hiçbir çözücü madde kullanılmaz.
**Laboratuvar test sonuçlarıdır.
picto--25%
104.90TL Liste Fiyatı
139.90TL
image-61699

KOD : 61699
:
Tüp: 14 ml