BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Smoky Göz Makyaj Fırçası
Detay
49.90TL

KOD : 58887
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Far Fırçası
Detay
39.90TL

KOD : 58271
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Far Çizgi Fırçası
Detay
39.90TL

KOD : 57604
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Kapatıcı Fırçası
Detay
picto--20%
31.92TL Liste Fiyatı
39.90TL

KOD : 55237
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Midilli Kılı Far Fırçası
Midilli Kılı Far Fırçası
Resmi büyüt


Midilli Kılı Far Fırçası yardımıyla dairesel hareketlerle aldığınız bir miktar farın fazlasını silkeleyin. Gözün dışına doğru gölgelendirmeler yaparak uygulayın.
Bakım ipuçları: Fırçanızı daha uzun süre korumak için, düzenli olarak şampuan ve ılık suyla temizleyin. Havlu ile fazla suyunu aldıktan sonra düz bir zemin üzerinde kurumaya bırakın.

Profesyonel Makyaj Aksesuarları

Midilli Kılı Far Fırçası

Gölgeli göz makyajı için ideal

Far sürmek için olduğu kadar gölgelendirmeler için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Midilli kılı ile tutuculuğu yüksek olan fırça, farın pudramsı dokusunu rahatlıkla dağıtırken oldukça başarılı sonuçlar almanızı sağlar.

Göz kapağında hem yoğun, hem hafif far uygulaması için idealdir. Bombeli kısmı farı yoğun bir şekilde uygularken fırçanın geri kalan düz kısmı farı göz kapağına eşit bir şekilde dağıtır. Farı daha etkili ve kolay uygulamanızı sağlayacak şekilde tasarlanan far fırçası, göz makyajında size zaman kazandırırken daha az çaba ile mükemmel görünümü yakalamanızı sağlar.

Göz makyajında doğal fakat mükemmel efekt arayanların rahatlıkla tercih edebileceği far fırçası kusursuz yoğunlukta ve gölgeli göz makyajına ulaşmanın zahmetsiz yolunu sizlere sunuyor.
24.90TL
image-71586

KOD : 71586


Bu ürün stokta bulunmamaktadır