BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Göz Farı Bazı
Detay
picto--30%
24.43TL Liste Fiyatı
34.90TL

KOD : 17987

 

Bu ürün stokta bulunmamaktadır
Smoky Göz Makyaj Fırçası
Resmi büyüt


Kusursuz buğulu gözler için açık renk göz farı ile göz çevrenizi aydınlatın, renklerle oynayarak gölgelendirmeler yapın ve sonrasında fırçanın üçgen ucu ile hatlarınızı belirginleştirin.
Fırçanızın uzun ömürlü olması için, düzenli olarak ılık su ve şampuan ile yıkamayı ihmal etmeyin, yıkama sonrası düz bir zemin üzerinde kurumaya bırakın.

Profesyonel Makyaj Aksesuarları

Smoky Göz Makyaj Fırçası

Kusursuz smoky artık çok kolay!

Yves Rocher Smoky Göz Makyaj Fırçası, doğal kıllar kullanılarak üretilen yapısı ve çift uçlu ergonomik tasarımıyla 2 ayrı fırça fonksiyonunu tek bir üründe bir araya getirir.

Profesyonel bir makyaj dokunuşuyla dumanlı göz efekti yaratmak için ideal bir aksesuar haline gelen çift uçlu fırça, istenen dumanlı gözleri kolayca elde etmeye yardımcı olur, uzman elinden çıkmışçasına size buğulu bakışlar kazandırır.

Makyaj fırçasındaki iki uçtan biri olan düz fırça ucu, gözleri aydınlatıp ışık veren açık renkli göz farını uygulama ve karıştırma olanağı sağlar. Köşeli fırça ucu ise, pratik kullanım imkanı tanıyan yapısıyla koyu renkli göz farını uygulayarak, gözlerde gölge etkisi yaratıp göz hatlarını belirginleştirerek yoğunluk katar.

Artık tek fırçayla hem yoğun, hem belirgin bakışlara sahip olmak çok kolay!Daha konforlu ve daha uzun ömürlü bir bir kullanım sağlayan fırça %100 sentetik kıllardan üretilmiştir.

Ahşap kulpları, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilmiştir.
Karton ambalaj yerine tekrar kullanılabilen şeffaf kılıf kullanılmıştır.
picto--30%
34.93TL Liste Fiyatı
49.90TL
image-58887

KOD : 58887
: