HESABIM:
Ücretsiz kayıt için formu doldurun.

Üyeliğiniz sayesinde 7/24 Yves Rocher ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
Cinsiyet* :Faturanın gönderileceği adresi belirtiniz.

Türkiyeörnek: 1234567890örnek : 5001010101
En az 4 karakterDoğum tarihi *:

Bu bilgi doğum günü ayrıcalığınız için gereklidir.(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur!
Üyelik başvuru formu aracılığıyla iletmiş olduğunuz kişisel verileriniz; tanıtım, sevkiyat, müşteri hizmetlerinin geliştirilmesi, bilgilendirme, kampanya ve hediye tanımlama ile satiş, analiz faaliyetlerimiz için hukuki yükümlülüklerimize uygun olarak Yves Rocher Türkiye (Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.) tarafından işlenir. Üyeliğiniz uyarinca temin edilen müşteri alışkanlıklarınıza ilişkin kişisel verileriniz; hukuki yükümlülüklerimize uygun olarak işlenip sanal ortamdaki davranışlarınızla birlikte değerlendirilerek sizlere daha kaliteli ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri yaşatmak için tanıtım ve proje geliştirme faaliyetlerimizde kullanılır. Üyeliğiniz neticesinde temin edilen ve üyelik formunda belirtilen kişisel verileriniz, ticari gereklilikler uyarınca Yves Rocher’nin yurt içi ve yurtdışındaki grup şirketlerine ve iştiraklerine aktarılabilir. E-posta veya telefon aracılığıyla sizleri kampanyalarımızdan haberdar edebilmek için bu bilgileri iş ortaklarımıza ve aracı kuruluşlarımıza iletebiliriz.

Kişisel verilerinizin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kullanımına dair gizlilik politikasi ve aydınlatma metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve başvuru talepleriniz için aşağida belirtilen bağlantida yer alan Başvuru Formu’nu doldurup e-posta yolu ile tr.kvkk@yrnet.com adresine gönderebilirsiniz.

Bu sayfaya erişim ve bu sayfayı kullanımınız ile, bu sayfa aracılığı ile yaptığınız tüm alışverişler, aşağıdaki kayıt ve şartlar ile tüm uygulanabilir kanunlara konu teşkil eder. Bu kayıt ve şartlar önceden haber verilmeksizin her zaman değiştirilebilir. Sözleşmenin devamını okumak için lütfen tıklayın....