BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan
Detay
picto--20%
19.92TL Liste Fiyatı
24.90TL

KOD : 13199
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Hacim Veren Şampuan
Hacim Veren Şampuan
Resmi büyüt


4 hafta boyunca 27 kadının uygulaması sonucu, kullanan kadınların %85’i saç şekillendirmelerinin daha dayanıklı olduğunu gözlemledi.


Saçlarınızı ılık suda ıslatın. Saç derisinden başlayarak yavaşça masaj yapın. Köpüğü saçınıza yedirerek masaj hareketlerini büyütün.Sonra ılık suda iyice durulayın.
İpucu:Saç dibine masaj yapmak ve saçları öne doğru eğerek içten fırçalamak saçlara ayrıca hacim kazandırmaya yardımcı olacaktır.


İnce telli saçlar için hacim veren şampuan, gücünü hacim ve yumuşaklık kazandıran Organik Ebegümecinden ve bitkisel temizleyici ajanlardan alır. Aynı zamanda Organik Ebegümeci Otunun onarıcı etkisi saçlarınıza dayanıklılık katar.

Bitkisel Şampuanlar

İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan

Hacim kazanan saçlar!

Yves Rocher’nin %98 doğal içeriğe sahip bitkisel şampuanıyla saçlarınıza doğanın mucizevi tedavi gücünü armağan edin!

Saç telleriniz ince ya da çok düzse hacimsiz görünebilir. Saçlarınıza hacim kazandırmak için ince saçlar için özel olarak üretilmiş ürünler tercih etmeli ve saçlarınızı ağırlaştıracak ürünlerden kaçınmalısınız. Yves Rocher’de ince telli saçlar için özel olarak geliştirilen şampuan, bitkisel içeriğindeki Organik Ebegümeci sayesinde saçlara hacim kazandırırken, silikon içermediği için ağırlık yapmaz.

Paraben, silikon ve renklendirici içermeyen şampuan dermatolojik kontrol altında test edilmiştir ve doğada çözünebilen formüle sahiptir.
picto--20%
19.92TL Liste Fiyatı
24.90TL
image-05119

KOD : 05119
:
Şişe: 300 ml