BUNLARI DA SEVECEKSİNİZ
Masaj Yağı
Detay
picto--50%
52.45TL Liste Fiyatı
104.90TL

KOD : 70827
:
 
SEPETİME EKLE  

 

Duş Yağı
Detay
picto--50%
21.45TL Liste Fiyatı
42.90TL

KOD : 45289
:
 
SEPETİME EKLE  

 
Saç ve Yüz Kil Maskesi
Resmi büyüt


Maskeyi kalın bir tabaka halinde ıslak ve nemli saçlarınıza ve yüzünüze sürün, göz çevrenizden kaçının. Dairesel hareketlerle masaj yapın. 5 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.
Haftada 1 veya 2 kez uygulamanız önerilir.


Argania Spinoza Fas’ta yaygın olarak yetişen dikenli bir ağaçtır. Budaklı ve oldukça kısa bir gövdesi vardır. Boyu 8-10 metre yüksekliğe kadar ulaşabilir ve 200 yıla kadar yaşar. Meyvesi sert kabukludur ve %50 yağ içerir. Preslendiğinde ünlü Argan Yağı elde edilir.
Yves Rocher, doğaya saygılı %100 biyolojik ve olağanüstü zengin Argan Yağı’nı elde etmek için Faslı kadınların atalarından öğrendiği geleneksel yöntemi kullanır.

Argan Yağı Serisi

Saç ve Yüz Kil Maskesi

Argan Yağı ile ışıldayın!

Yüzyıllardır Fas'lı kadınların güzellik sırrı olan mucizevi Argan Yağını saçlarınıza ve cildinize taşıyın. Hem saçlarınıza hem yüzünüze uygulayabileceğiniz maske, saçlarınıza kaybettiği parlaklığı, cildinize ise sağlıklı ışıltısını kazandırır.

Arındırıcı etkisini içeriğindeki Fas Kilinden, yumuşatıcı, nemlendirici ve besleyici etkisini ise içeriğindeki Organik Argan Yağından alan Saç ve Yüz Kil Maskesi, saçlarınıza doğal güzellik katar, saç diplerindeki ölü deriyi temizler, gözeneklerde biriken yağları, tozu, siyah lekeleri ve sivilceleri arındırarak saç köklerinin nefes almasını sağlar. Saçlarınıza yumuşaklık kazandırır. Yüzünüze uyguladığınızda cildiniz pürüzsüz hale gelir ve yağdan arınır. Düzenli olarak uygulanan yüz maskesi gözenekleri derinlemesine arındırır ve cilde ışıltı katar.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
74.90TL
image-68712

KOD : 68712

Tüp: 100 ml

Bu ürün stokta bulunmamaktadır