ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay
Geniş gözenekli ve siyah noktalı ciltlere özel olan hafif doku cilde nem sağlarken yapısında bulunan Salisilik Asit ile cilde pürüzsüz bir görünüm vermeye, siyah noktaların oluşumunu azaltmaya, gözenekleri sıkıştırmaya yardımcıdır. Bu nemlendirici bakım, leke eğilimli cildin 4 belirtisine karşı savaşmaya yardım eder: cildi matlaştırır, lekeleri ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur,mevcut izleri azaltır,cildin dokusunu arındırır.
Cildin matlığını korumasına katkıda bulunur. Hafif doku cilde nem sağlarken yapısında bulunan bitkisel Salisilik Asit ile mevcut lekelerin azalmasına,gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcıdır.
İçeriğinde yüksek anti oksidan bulunan Bitkisel Boreal Çay Tozu sebum üretimini dengeler. Cildinizin matlığını korumasına, gün boyu cilt dokusunun sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Ambalaj Türü : Tüp

Ürün Kodu: 06756

Bitkisel İçerik
Boreal Çay Tozu, Bitkisel Salisilik Asit

Kanada ormanlarının derinlerinden elde edilen Boreal Çay Tozu sebum üretimini dengelenmesine ve parlamanın önüne geçilmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüzleşip cilt kusurlarının azalmasına destek olur. Sadece Yves Rocher ürünlerinde kullanılan keklik üzümü yaprağından elde edilen %100 Bitkisel Salisilik Asit cildi derinlemesine arındırırken cilt kusurlarını nötralize edilmesine yardımcı olur.

Boreal Çay Tozu, Bitkisel Salisilik Asit
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUGLYCERINALCOHOLALOE BARBADENSIS LEAF JUICEBUTYLENE GLYCOLCAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDEMETHYLPROPANEDIOLDIMETHICONECETEARYL ALCOHOLHAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) WATERSODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMERAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTISOHEXADECANECETEARETH-33PARFUM/FRAGRANCEHYDROXYACETOPHENONEBEHENIC ACIDSALICYLIC ACID.ZINC GLUCONATEKAOLINPOLYSORBATE 80XANTHAN GUMALLANTOINSCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACTSODIUM HYDROXIDEPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACTSORBITAN OLEATETRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATELEDUM GROENLANDICUM EXTRACTSODIUM BENZOATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATEACACIA SENEGAL GUM10181v1

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Uygulama Önerisi

Her sabah ve akşam tüm yüzünüze uygulayın.

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim