ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay
Bitkisel Formülündeki Limon Özü ve Bitkisel Vitamin E saç gövdesini düzleştirerek ışığın daha iyi yansımasını ve saçın parlamasını sağlar ve parlaklığını korumasını sağlar. Dış etkenler sebebiyle yıpranıp canlılığını yitirmiş saçlara doğal ışıltısını ve yumuşaklığını yeniden kazandırır. Avrupa Birliği'nin ekolojik etiketini taşımaktadır. Konsantre formülü sayesinde, 100 ml şampuan ile 30 kez banyo yapabilirsiniz. %45 daha az plastik kullanımı ve %35 daha az hava kirliliği etkisiyle doğaya ve saçlarınıza dost bu şampuanı konsantre boyu ile seyahatlerinizde de sizinle olsun!
• Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.
• %98 Bitkisel içeriğe sahiptir.
• Silikon içermez.
• Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.
• Doğada kolay çözünebilen formüle sahiptir.
• Şişesinde %100 geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır.

Bu şampuanı aldığınızda sizin adınıza 1 Ağaç dikilir.

Uygulama

Doğru dozu ayarlamak için özel olarak tasarlanmış damlalık başlığı ile birkaç damla serumu çekin. Ardından ürünü avucunuzun içine damlalığı hafifçe sıkarak bırakın. Ürünü yüzünüze içten dışa doğru masaj yaparak uygulayın.
Derinlemesine temizlenmiş ve arınmış yüzünüze sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Ürün Kodu: 85382

Bitkisel İçerik
Afloya

Afloya

Madagaskar’da yetişen, onarıcı ve arındırıcı detoks etkisine sahip mucizevi Afloya, cilt tarafından doğal olarak özümsenir. Afloya bitkisi cilt yüzeyindeki kırışıkların hacim ve derinliklerinin azalmasına etki eder. Yapraklarının kalbinde bulunan Afloyol adındaki molekül, bitkinin dış etkenlere karşı direnç göstermesini sağlar. Doğadaki bu gücü sayesinde, hava kirliliğine karşı cildi bir bariyer gibi korur. Böylece cildin nefes almasına yardımcı olur. Cilt ışıldar, nefes alır, korunur ve canlılık kazanır. Cildi onarır ve dış etkenlere karşı korur. Cilt yaşlanmasına karşı çift etki gösterir: Onarıcı gücüyle cildi yaşlandıran dış etkenlere karşı savaşır, detoks etkisiyle cilt yaşlanmasını hızlandıran toksinlerden arındırır.

İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUALOE BARBADENSIS LEAF JUICEMETHYLPROPANEDIOLBETAINEGLYCERINANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATERAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTALCOHOLINOSITOLCAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDECAESALPINIA SPINOSA GUMPEG-30 GLYCERYL LAURATEETHYLHEXYLGLYCERINTETRASODIUM EDTASALICYLIC ACIDPARFUM/FRAGRANCEACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERSODIUM HYDROXIDEXANTHAN GUMSODIUM BENZOATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATETOCOPHEROLSORBIC ACID321v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Uygulama Önerisi

Doğru dozu ayarlamak için özel olarak tasarlanmış damlalık başlığı ile birkaç damla serumu çekin. Ardından ürünü avucunuzun içine damlalığı hafifçe sıkarak bırakın. Ürünü yüzünüze içten dışa doğru masaj yaparak uygulayın.
Derinlemesine temizlenmiş ve arınmış yüzünüze sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim