ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay
Kirpikleri kıvıran ve yoğun hacim veren formülü sayesinde kirpiklerinizin dolgun ve dikkat çekici görünmesini sağlar. Kirpiklere kıvrık bir görünüm verirken aynı zamanda içeriğindeki Hint sayesinde kirpiklerinize bakım yapar. Hint yağının besleyici özelliği ile kirpikler güçlenir ve beslenir. Kıvrımlı fırçası kirpikleri tek tek ayırır. Topaklanmadan yoğunlaştırılabilen bir dokuya sahiptir. Formülünde bulunan Mavi Kantaron özsuyunun yatıştırıcı etkisi sayesinde, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için de uygundur.

Uygulama: Kirpiklerde mükemmel kıvrımlar oluşturmak için, maskarayı kirpik diplerine, maskara fırçası kirpiklerinizin şekli ile uyumlu olacak şekilde (oyuk kısmı kirpiklere gelecek şekilde) yerleştiriniz. Ardından kirpik uçlarına doğru uygulayınız. İstenen görüntüye ulaşana kadar maskaranızı yoğunlaştırabilirsiniz.
Güzellik Önerisi: Maskaranızı Pur Bleuet Expres Göz Makyaj Temizleyici yardımıyla kolayca çıkarabilirsiniz.

Ambalaj Türü : Tüp

Ürün Kodu: 88718

İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCERA ALBA/BEESWAX/CIRE D ABEILLECOPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBACENTAUREA CYANUS FLOWER WATERDIPENTAERYTHRITYL HEXAHYDROXYSTEARATE/HEXASTEARATE/HEXAROSINATEPULLULANPOLYACRYLATE-21PEG-40 STEARATEACACIA SENEGAL GUMPENTYLENE GLYCOLPOTASSIUM CETYL PHOSPHATETRIMETHYLPENTANEDIOL/ADIPIC ACID/GLYCERIN CROSSPOLYMERVP/EICOSENE COPOLYMERGLYCERYL BEHENATEGLYCERYL STEARATERICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OILSORBITAN STEARATEBENZYL ALCOHOLTROMETHAMINEPANTHENOLETHYLHEXYLGLYCERINBUTYLENE GLYCOLCAPRYLYL GLYCOLTRIDECETH-6 PHOSPHATEDIPROPYLENE GLYCOLSODIUM BENZOATEGLYCERYL CAPRYLATEPANTOLACTONECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATETOCOPHEROLCI 77499 (IRON OXIDES)10474v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim