ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Ultra uzatıcı, kirpikleri kıvıran ve yoğun hacim veren formülü sayesinde göz alıcı, ekstra siyah ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlar. 24 saate kadar dayanıklıdır.

  • Etki : Hacim
  • Formül : İçeriğindeki hint yağı, kirpikleri derinlemesine besler. İçeriğindeki mavi kantaron özsuyunun rahatlatıcı etkisi sayesinde, hassas gözlere ve kontakt lens kullananlara uygundur.
  • Fırça Şekli : kum saati şeklindeki fırça, yumuşak ve kullanımı kolay
  • Renk : Bitkisel kömürden elde edilen yoğun ve doğal siyah rengi
  • Uygulama :Maskarayı kirpik dibinden ucuna doğru hafif zikzak hareketlerle uygulayınız. Ardından 2. katı, kirpiklere simsiyah bir görünüm ve yoğun hacim kazandırmak için kirpik diplerinden uçlara doğru gözün dış kenarlarını yoğunlaştırarak uygulayınız. Göz alıcı ve ihtişamlı kirpikler için maskaranızı daha da yoğunlaştırabilirsiniz.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 90873

Bitkisel İçerik
Mavi Kantaron
Hassas Gözleri Yatıştırır ve Korur

Bitkisel formülünde Fransa’nın La Gacilly bölgesinde yer alan, kendi organik tarım sahalarımızda yetiştirilen yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkili Mavi Kantaron Çiçeği Özü bulunur.

Mavi Kantaron
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUCERAALBA/BEESWAX/CIREDABEILLEVP/EICOSENECOPOLYMERCENTAUREACYANUSFLOWERWATERGLYCERYLSTEARATEACACIASENEGALGUMCOPERNICIACERIFERACERA/COPERNICIACERIFERA(CARNAUBA)WAX/CIREDECARNAUBAGLYCERYLSTEARATESEPENTYLENEGLYCOLSTEARICACIDBIS-DIGLYCERYLPOLYACYLADIPATE-2PVPTRIMETHYLPENTANEDIOL/ADIPICACID/GLYCERINCROSSPOLYMERTROMETHAMINERICINUSCOMMUNIS(CASTOR)SEEDOILBENZYLALCOHOLPANTHENOLPOLYSORBATE60ETHYLHEXYLGLYCERINSODIUMCITRATESODIUMBENZOATEPANTOLACTONECITRICACIDPOTASSIUMSORBATETOCOPHEROLCI77268:1CI77499(IRONOXIDES)10475v0

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim