ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Makyaj sabitleyici sprey, makyajı sabitler ve tutuşunu iyileştirir. Cildi kirlilikten ve mavi ışıktan korurken tazelenmesine ve aydınlanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygun ultra ince hafif dokusu ile doğal ve aydınlık bir görünüm sunar.

İçeriğinde bulunan Afloya detoks etkisi sunarak mükemmel onarma ve koruma sağlar ve cildi mavi ışığa karşı doğal bir kalkan oluşturarak korur.

Komedojenik olmayan formülü , cilt üzerinde hemen erir, cilde ferahlık hissi verir. Cilt üzerinde hissedilmeyen, kokusuz hafif dokusu yapışkan bir his bırakmaz.

Uygulama :

Son dokunuş olarak : Makyaj rutininizden sonra uygulayınız. Sabitleyici spreyi sallayın ve yüzünüzden 15- 20 cm uzakta tutun ve gözleriniz kapalıyken daire şeklinde püskürtün.

Rötuş olarak : Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda cildinizi canlandırmak ve aydınlatmak için spreyi uygulayın.

Makyaj bazı olarak : Cilt bakım rutininizden sonra uygulayınız. Daha uzun süreli makyaj kalıcılığı için fırçanızın üzerine püskürterek uygulayınız.

Ambalaj Türü : Sprey Şişe

Ürün Kodu: 48289

Bitkisel İçerik
Afloya Özü

Madagaskar’da yetişen, onarıcı ve arındırıcı detoks etkisine sahip mucizevi Afloya,cilt tarafından doğal olarak özümsenir. Afloya bitkisi cilt yüzeyindeki kırışıkların hacim ve derinliklerinin azalmasına etki eder. Yapraklarının kalbinde bulunan Afloyol adındaki molekül, bitkinin dış etkenlere karşı direnç göstermesini sağlar.Doğadaki bu gücü sayesinde, hava kirliliğine karşı cildi bir bariyer gibi korur. Böylece cildin nefes almasına yardımcı olur. Cildi onarır ve dış etkenlere karşı korur. Cildi onarır ve dış etkenlere karşı korur.

Afloya Özü
İçerikler

İçerik Listesi :

AQUA/WATER/EAUALOE BARBADENSIS LEAF JUICEGLYCERINPENTYLENE GLYCOLAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTBETAINEPVPHYDROXYACETOPHENONESODIUM GLUCONATESORBIC ACIDSODIUM HYDROXIDE

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Sentetik içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Tüm Seriyi Keşfedin
Doğadan ilham alınan renkler

Doğanın Renkleri

Doğadan ilham alınan renkler

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim