ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay
Comme Une Evidence uyum ve zarafetin kokusunu teninize taşıyor. Bitkisel içeriğinde Paçuli ve Gül bulunan parfüm, zarif, çiçeksi ve hafif odunsu kokuya sahip; Gülün tazeleyici kokusu Paçulinin egzotik derinliğiyle birleşerek eşsiz, çekici bir his yaratıyor. Romantik, büyüleyici kokusu uzun süre kalıcılığını koruyor. Fransa’nın en seçkin parfüm yaratıcılarının hazırladığı bu özel koku ile etkileyecek, ardınızda iz bırakacaksınız.

Comme Une Evidence 30 ml pompalı şişede sunulmaktadır. En iyi sonuç için cilde ve kıyafetlere 20 cm mesafeden sıkılmalıdır. Çantada taşınmaya uygun olarak üretilmemiştir; akma yapabilir.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

Ambalaj Türü : Şişe

Ürün Kodu: 27896

İçerikler

İçerik Listesi :

ALCOHOLPARFUM/FRAGRANCEAQUA/WATER/EAUHYDROXYCITRONELLALBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEALPHA-ISOMETHYL IONONELINALOOLBENZYL ALCOHOLHEXYL CINNAMALGERANIOLBENZYL ALCOHOLCITRONELLOLEUGENOLGERANIOLFARNESOLEUGENOLBENZYL BENZOATEFARNESOLCINNAMYL ALCOHOLISOEUGENOLBENZYL BENZOATECI 17200 (RED 33)ISOEUGENOLCI 19140 (YELLOW 5)|ALCOHOLCI 17200 (RED 33)PARFUM/FRAGRANCECI 19140 (YELLOW 5)AQUA/WATER/EAUHYDROXYCITRONELLALBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEALPHA-ISOMETHYL IONONELINALOOLHEXYL CINNAMALBENZYL ALCOHOLCITRONELLOLGERANIOLEUGENOLFARNESOLCINNAMYL ALCOHOLBENZYL BENZOATEISOEUGENOLCI 17200 (RED 33)CI 19140 (YELLOW 5)10305v1

Değerlerimiz ve formüllerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için #HerşeyiAçıklıyoruz

* Doğal içerikler
* Güvenli kimyasal içerikler

Yorumlar

Bu ürünleri de sevebilirsiniz

Güzellik Önerisi

Tüm Seriyi Keşfedin
Ruhunuzdaki zarafeti yansıtın

Comme une Evidence

Ruhunuzdaki zarafeti yansıtın

Ürünleri Gör

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim