ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

İnce telli saçlar mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Hacim Veren Şampuan - İnce Telli Saçlar / Volume - 50 ml
Jojoba Bakım Kremi - Onarıcı / Şekillendirici / Baume Botanique - 30 ml

Kumaş Kese

Saç telleriniz ince ya da çok düzse hacimsiz görünebilir. Saçlarınıza hacim kazandırmak için ince saçlar için özel olarak üretilmiş ürünler tercih etmeli ve saçlarınızı ağırlaştıracak ürünlerden kaçınmalısınız. Yves Rocher’de ince telli saçlar için özel olarak geliştirilen sülfatsız şampuan, ince telli saçları nazikçe temizler. Saç tellerini güçlendirir ve saçı ağırlaştırmadan hacim sağlar.

Onarıcı, koruyucu ve elektriklenme karşıtı şekillendirici saç bakım kremi, yıpranmış saçları onarmaya ve beslenmeye yardımcı olan çok amaçlı bakım sağlar. Organik Jojoba içeren formülü, saçları yeniler ve onarır. 30 kat daha dayanıklı ve güçlü saçlara* sahip olmanıza yardımcı olur. Hoş kokulu, eriyen balsam dokuya sahiptir. Gece bakımı olarak kullanıldığında 8 saat boyunca onarıcı bakım* sağlar.

Uygulama: Şampuan : Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından ılık su ile durulayın.
Bakım Kremi : 1- Yoğun onarıcı bakım için uyku öncesi ya da 2- Kuru saça günlük bakım için ya da 3- Nemli saçlara koruma, besleme ve şekillendirme için ya da 4- Şekillendirme sonrasında son dokunuşta yumuşatma ve için kullanılabilir.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916609

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim