ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Akneye eğilimli ciltlere yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Peeling Etkili Yüz Yıkama Jeli - Akneye Eğilimli Ciltler / Pure Menthe - 30 ml
Jel Krem - Akneye Eğilimli Cilt / Sebo Pure Vegetal - 7 ml
Kumaş Kese

3’ü bir arada: Siyah Nokta karşıtı, gözenekleri derinlemesine arındıran peeling etkili yüz yıkama jeli, ciltteki sebum fazlasını, cildi kurutmadan derinlemesine temizler. Siyah noktaları arındırır ve gözenekleri rahatlatmaya destek olur.

Geniş gözenekli ve siyah noktalı ciltlere özel olan hafif doku cilde nem sağlarken yapısında bulunan Bitkisel Salisilik Asit ile mevcut lekelerin azalmasına ,cilde pürüzsüz bir görünüm vermeye, siyah noktaların oluşumunu azaltmaya, gözenekleri sıkıştırmaya yardımcıdır. Bu nemlendirici bakım, leke eğilimli cildin 4 belirtisine karşı savaşmaya yardım eder: cildi matlaştırır, lekeleri ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur,mevcut izleri azaltır,cildin dokusunu arındırır.

Uygulama: Yüz Yıkama Jeli : Sabah ve akşam ıslak cildinize masaj yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız. Göz çevresinden ve hasar görmüş bölgelerden kaçınınız.
Jel Krem : Sabah ve akşam, derinlemesine temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916585

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim