ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Detoks etkili, antioksidan bakıma yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Serum - Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Antioksidan Bakım / Elixir Botanique - 5 ml
Gece Kremi - Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Antioksidan Bakım / Elixir Botanique - 7 ml
Kumaş Kese
Serum ve gece kremi, cildin yaşlanmasını hızlandıran dış etkenlere karşı savaşarak yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine ve cilt bariyerini güçlendirerek cildin korunmasına yardımcı olur. Cildin güçlenmesine; sağlıklı, ışıldayan ve aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur.

Uygulama: Gece Kremi : Cildinizi temizleyip tonikledikten sonra her akşam yüzünüze uygulayın. Ürünü elinize alarak ısıtın daha sonra merkezden dışa doğru nazik hareketlerle uygulayın. Daha iyi sonuç almak için Detoks Etkili Canlandırıcı Gençlik İksirini kreminizden önce uygulayıp birkaç dakika bekleyiniz.

Serum : Her sabah ve akşam, temizlenmiş ve arındırılmış cilt üzerine; elinize damlattığınız bir kaç dozu, avucunuzun içinde ısıttıktan sonra, içten dışa doğru masaj hareketleri ile uygulayınız. Üzerine gündüz kreminizi uygulayarak bakımınızı tamamlayınız.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916579

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim