ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Antioksidan bakım sunan mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Yüz Yıkama Jeli - Normal ve Kuru Cilt / Pure Algue - 30 ml
Cilt Serumu - Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Antioksidan Bakım / Elixir Botanique - 15 ml
Gündüz Kremi - Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Antioksidan Bakım / Elixir Botanique - 7 ml
Kumaş Kese

Nemlendirici ve ferahlatıcı yüz yıkama jeli, cildi temizlerken aynı zamanda ferahlamasına ve detoks etkisiyle cildin nefes almasına yardımcı olur. Cildi kirden ve makyaj kalıntılarından arındırır.

Cilt serumu ve gündüz kremi, Cildin yaşlanmasını hızlandıran dış etkenlere karşı savaşarak yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine yardımcı olur. Cildin güçlenmesine; sağlıklı, ışıldayan ve aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur.

Uygulama: Temizleme Jeli : Sabah ve akşam, nemli yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayıp durulayınız. Gözle temasından kaçınınız. Sonrasında nemlendirici kreminizi uygulayınız.
Cilt Serumu : Her sabah ve akşam, temizlenmiş ve arındırılmış cilt üzerine; elinize damlattığınız bir kaç dozu, avucunuzun içinde ısıttıktan sonra, içten dışa doğru masaj hareketleri ile uygulayınız. Üzerine gündüz kreminizi uygulayarak bakımınızı tamamlayınız.
Gündüz Kremi : Cildinizi temizleyip tonikledikten sonra her akşam yüzünüze uygulayın. Ürünü elinize alarak ısıtın daha sonra merkezden dışa doğru nazik hareketlerle uygulayın.

Ürün Kodu: 9916594

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim