ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Dolgunlaştırıcı bitkisel hyaluronik bakım ve sıkılaştırıcı bitkisel kolajen bakıma yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Serum - Dolgunlaştırıcı Bitkisel Hyaluronik Bakım / Filler Vegetal - 15 ml
Serum - Sıkılaştırıcı Bitkisel Kolajen Bakımı / Lifting Vegetal - 15 ml
Kumaş Kese

Kırışık karşıtı, dolgunlaştırıcı ultra konsantre serum, cildi nemlendirerek dolgunlaşmasına ve cilt yüzeyindeki derin kırışıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Lifting Vegetal Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Ultra Konsantre Serum cildinizi güçlendirir, sarkmaları toparlar ve anında sıkılaşma hissi verir. Yüz ve boyun bölgesine özel formülüyle tüm cilt tiplerine uygun olan bu ürün, koruyucu ultra konsantre likit dokusuyla cildinize sağlık kazandırır.

Uygulama: Sıkılaştırıcı Serum : Sabah ve akşam, cildi temizleyip tonik uyguladıktan sonra, yüze ve boyuna inci tanesi büyüklüğünde uygulayınız.
Dolgunlaştırıcı Serum : Her sabah ve akşam, temizlenmiş ve toniklenmiş cilde, 2 pompa kadar ürünü avuç içinizde ısıttıktan sonra, avuç içleriyle baskı yaparak uygulayın.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916581

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim