ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Hassas ciltlere özel mini boy ürünlerden oluşan bu nemlendirici set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Makyaj Temizleyici Yıkama Jeli - Tüm Ciltler / Pure Algue - 30 ml
Ton Eşitleyici Kremi - Hassas Cilt / Sensitive Camomille - 7 ml
Hafif Dokulu Krem - Hassas ve Karma-Yağlı Cilt / Sensitive Camomille - 7 ml
Kumaş Kese

Yüz yıkama makyaj temizleme jeli, tek bir adımda göz çevresi dahil tüm yüzü temizler, suya dayanıklı makyajı dahi ortadan kaldırır. Detoks etkisiyle cildi arındırarak nefes almasını sağlar.

Kızarıklık Karşıtı Ton Eşitleyen Yatıştırıcı Krem, aspir ve gardenya çiçeklerinden elde edilen yeşil rengi sayesinde cilt tonunu eşitler, kızarıklıkları nötralize eder ve cildi aydınlatır. Doğal papatya kokusu ile konforlu bir kullanım sunarken, cilt tarafından kolayca emilir ve cilt ile uyumlu bir bitiş sunar.

Hafif Dokulu Krem, hassas ve duyarlı ciltleri nemlendirir ve yatıştırır. Doğal papatya kokusu ve çabuk emilen hafif, rahatlatıcı formülü ile karma cilt yapısı için de uygun olan krem ile anında nemlenmiş, rahatsızlık hissi ve kızarıklığı yatışmış bir cilde kavuşursunuz.

Uygulama: Temizleme Jeli : Sabah ve akşam, nemli yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayıp, durulayınız. Sonrasında nemlendirici kreminizi uygulayınız.
Ton Eşitleyen Krem : 1- Tek başına tüm yüzde ve 2- Günlük krem sonrası lokal olarak sadece kızarıklıkların üzerinde kullanabilirsiniz.
Nemlendirici Krem : Cildinizi temizledikten sonra, sabah ve akşam yumuşak hareketlerle tüm yüze ve boyuna uygulayabilirsiniz.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916662

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim