ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Karma ve yağlı ciltlere yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Yüz Yıkama Jeli - Karma ve Yağlı Cilt / Pure Menthe - 30 ml
Miseler Su - Karma ve Yağlı Cilt / Pure Menthe - 50 ml
Jel Krem - Karma ve Yağlı Cilt / Sebo Pure Vegetal - 7 ml
Kumaş Kese

Pure Menthe Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Yüz Yıkama Jeli, karmadan yağlıya dönük ciltleri derinlemesine temizler ve yağlanmanın kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Yağ dengeleyici, arındırıcı yüz ve makyaj temizleme suyu, gözenekleri derinlemesine temizlerken gözeneklerin sıkılaşmasına, cildin sebum fazlasından arınmasına ve mat bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Makyajı derinlemesine temizler.

Geniş gözenekli ve siyah noktalı ciltlere özel olan hafif doku cilde nem sağlarken yapısında bulunan Salisilik Asit ile cilde pürüzsüz bir görünüm vermeye, siyah noktaların oluşumunu azaltmaya, gözenekleri sıkıştırmaya yardımcıdır. Bu nemlendirici bakım, leke eğilimli cildin 4 belirtisine karşı savaşmaya yardım eder: cildi matlaştırır, lekeleri ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur,mevcut izleri azaltır,cildin dokusunu arındırır.

Uygulama: Yüz Yıkama Jeli : Sabah ve akşam ıslak cildinize masaj yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız.
Miseler Su : Her sabah ve akşam, bir pamuk yardımıyla tüm yüzünüze gözlerinize ve boyun bölgesine uygulayınız. Durulama gerektirmez.
Jel Krem : Sabah ve akşam, derinlemesine temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Ürün Kodu: 9916586

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim