ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Detay

Normal ve kuru ciltlere yönelik mini boy ürünlerden oluşan bu set ile ürünlerle tanışabilir, cildinizin ihtiyacına yönelik bakım rutininize eklemeden önce deneyimleyebilirsiniz.

Setin İçindekiler :

Makyaj Temizleyici Yıkama Jeli - Tüm Ciltler / Pure Algue - 30 ml
Cilt Serumu - Normal ve Kuru Cilt / Hydra Vegetal - 5 ml
Jel Krem - Normal ve Kuru Cilt / Hydra Vegetal - 7 ml
Kumaş Kese

Detoks etkili yüz yıkama makyaj temizleme jeli, tek bir adımda göz çevresi dahil tüm yüzü temizler, suya dayanıklı makyajı dahi ortadan kaldırır. Detoks etkisiyle cildi arındırarak nefes almasını sağlar. Ferahlatıcı jel dokusu, deniz köpüğü gibi yumuşak bir köpüğe dönüşen mikro damlacıklar içerir. Mükemmel şekilde temizlenmiş, nemlenmiş ve ışıldayan bir cilt görünümü kazanmanızı sağlar.

Edulis Özsuyu’nun nemlendirme özelliği cildin her katmanının uzun süre nemli* kalmasını sağlar. Ferahlatıcı ultra likit dokusu ve 100 saat** etkili nemlendirme özelliğiyle cildi canlandırır, dolgunlaştırır ve ışıltı kazandırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, su bazlı ferahlatıcı ultra likit dokusu ile konforlu bir kullanım sunar.

Nemini kaybetmiş normal ve karmaya dönük ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Nemlendirici Jel Kremin içeriğindeki Edulis Öz Suyu su tutma ve nemlendirme özelliği ile cildin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cilt anında nem kazanır, 48 saat boyunca nemini korur canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanır. * Hafif ve ferah jel dokusu cilt tarafından anında emilir.

Uygulama: Yüz Yıkama Jeli : Sabah ve akşam ıslak cildinize masaj yaparak uygulayınız ve ardından durulayınız.
Serum : Temizlenmiş cilde, sabah ve akşam kremden önce, yumuşak hareketlerle yüzün içinden dışına doğru uygulayınız.
Jel Krem : Sabah ve akşam, derinlemesine temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Setin İçerisindeki Ürünlerin Orijinal Boyu İçin 👇

Ürün Kodu: 9916588

Yorumlar
Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim