Geri

Yumuşak bir cilt için peeling uygulaması!

Tüm ölü deri hücrelerinden arındırılmış, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için bakım rutininize peelingi eklemeyi unutmayın! Cildinizi temizleyin, nemlendirin ve cildiniz yenilensin!

sowimage
1/
Cildi Ölü Hücrelerden Arındırma

 

Kayısı çekirdeği tozu içeren bitkisel formüllü  vücut peelinginden bir miktar alın ve tüm vücudunuza dairesel hareketlerle yukarıdan aşağıya doğru uygulayın. Böylelikle kan akışınızı da hızlandırmış olursunuz.  

 

Vücudunuzun nemlenmeye mi ihtiyacı var?Kadife Vücut Peeling'i, içeriğindeki  argan yağı ve fas kili sayesinde cildi yumuşatır, besler, nemlendirir ve cilde ışıltı verir. Ayrıca peeling için  vücut ovma eldiveni de kullanabilirsiniz.

 

sowimage
2/
Cildinizdeki pürüzleri ortadan kaldırın!

 

Dirsekler, dizler ve ayaklar gibi belirli bölgelere daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Ponza Taşlı Yenileyici Ayak Peeling'i içeriğindeki Organik Lavanta Yağı ve Özsuyu sayesinde ayaklarınızı gevşetip rahatlatırken, Kayısı Çekirdeği Tozu gözeneklerinizi tahriş etmeden derinlemesine temizler, ölü deriden arındırır ve ayak derinizi pürüzsüzleştirir. Haftada 1 veya 2 kez bu peelingi uygulayabilirsiniz.            

 

Ellerinize de peeling uygulamalısınız!

Peelingli El Bakım Yağı, cildi 1 dakika içinde ölü hücrelerden arındırır ve  cildinize tazelenmiş ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

sowimage

Bacaklarınıza Odaklanın:

Pürüzsüz, yumuşak ve mükemmel görünüm  için bacaklarınıza da peeling uygulamayı unutmayın!

sowimage
3/
Cildinizi Yatıştırın!

Tüm bu yoğun adımlardan sonra cildiniz yumuşaklığa ve yatıştırıcıya ihtiyaç duyar!

 

Aloe vera bakımından zengin, nemsiz ciltler için nemlendirici vücut sütü tam ihtiyacınıza göre. Cildinizi rahatlatmak ve korumak için tüm vücudunuza uygulayın! İçeriğindeki Aloe Vera’nın etkisiyle nemini geri kazanan ve rahatlayan bir cilt deneyimi için bu ürünü mutlaka deneyin!

Hangi sıklıkta peeling uygulamalıyım ?

Peelinginizin yapısına göre farklılık gösterir. Nazik bir uygulama açısından Tanecikli Sabun -Hindistan Cevizli'yi tercih edebilirsiniz.

Daha yoğun bir uygulama için Nemlendirici Arındırıcı Vücut Peelingi'ni tercih edebilirsiniz. Haftada bir ya da iki kez peelingi uygulamalısınız. Bu sayede cildiniz yenilenecektir.

 

Yüz peelingi için yazımızı okuyabilirsiniz. Göz alıcı bir cilt için ihtiyacınıza uygun peeling!

Fotoğraflarınızı bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

Share