This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Cilt Bakım Ürünleri 

Sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmanın ilk adımı ona iyi bakmaktır. İyi cilt bakımının anahtarı ise doğru cilt temizliğidir. Doğru bakım yapılmadığında akne, yağlanma, kuruluk gibi sorunlar ile karşılaşılabilir; bu nedenle cilt tipinizi iyi tanıyarak doğru ürünleri kullanmak çok önemlidir.

Gün boyu cildinizde biriken makyaj, kir ve ölü deriden yüzü arındırmak ve cildinizin nefes almasını sağlamak için günlük cilt temizliğini rutin haline getirmelisiniz. Cilt bakım rutini oluşturmak için bir sorun oluşmasını beklemeye gerek yoktur. Cilt tipinizi tespit ettikten sonra, cilt tipinize uygun cilt bakım ürünlerini kullanarak uzun süre sağlıklı bir cilde sahip olmanın tadını ışıldayan cildinizle çıkarabilirsiniz.

Cilt Bakım Seti Fiyatları

Cilt tipinizi bilmeniz, doğru cilt bakımını yapmanızı sağlar. Her ürün her tipteki cilde iyi gelmeyebilir. Her cilt tipine farklı özelliklere sahip yüz temizleme jelleri, makyaj temizleyiciler, tonik ve serum gibi ürünler uygulanmalıdır. Cilt bakım seti fiyatları ise ürünlerin içeriklerine, etken maddelerine ve formüllerinin özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Her gün uygulanabilecek bir cilt bakım rutini oluşturmak oldukça kolaydır. Seçeceğiniz cildinize uygun yüz temizleme jeliyle yapılan cilt temizliğinin ardından, tonik uygulayarak cildinizi sıkılaştırabilirsiniz. Bu basit rutini tamamlamak için cildinize uygun bir nemlendirici kullanmanız yeterlidir. Cildinizi gündüz veya gece bakımına özel serumlar ile de destekleyebilirsiniz.

Günlük rutine ek olarak, cilde derinlemesine bakım yapmak ve arındırmak için haftalık olarak maske ve peeling’ler kullanabilirsiniz. Canlı ve pürüzsüz bir görünüm için haftalık bakım da oldukça önemlidir. Yves Rocher’nin zamansız güzelliğin formülüne sahip, bitkisel içerikli cilt bakım ürünleri ile günlük rutininizi oluşturabilirsiniz!

Erkek Cilt Bakım Ürünleri

En iyi cilt bakım ürünleri cildin ihtiyaçlarına en uygun olanlardır. Bu durum erkek bireyler için de geçerlidir. Erkeklerde de normal ve kuru ciltlerin iyi nemlendirilmesi gerekirken, hassas ciltler için yatıştırıcı ürünler kullanılmalıdır. Karma ve yağlı ciltlere mat görünüm sağlayacak, dengeleyici özelliklerde bakım uygulanırken akne ve sivilce problemlerine özel bakım yapılmalıdır. Cilt bakım rutini uygulanırken, göz çevresine özel ayrı ürünler ile göz bölgesi desteklenebilir.

En İyi Cilt Bakım Ürünleri Yves Rocher’de!

Bitkisel içerikli Yves Rocher cilt bakım ürünleri, tüm cilt tiplerine uygun çeşitlilikte ve her ihtiyaca yönelik zenginliktedir. Sağlıklı ve ışıldayan bir cilt için uzmanlar tarafından geliştirilen cilt temizleyici, gündüz ve gece bakım serileri ile tanışın!

Cilt tonunuzu dengelemek ve daha sağlıklı bir görünüm elde etmek için beyaz meyankökü tozu ve beyaz acı bakla özü içeren White Botanical - Leke Karşıtı Gençleştirici Yüz Yıkama Köpüğü ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir ve ton eşitlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Normal/kuru bir cilde sahipseniz, Yves Rocher’nin normal/kuru ciltlere özel günlük cilt bakım seti cildinizin ferahlamasına ve nemini geri kazanmasına destek olur. Anti-aging formülü içeren özel bir bakım için, gençleştirici ve yenileyici Anti-Age Global Çift Fazlı Onarıcı Gece Serumu’nu kullanarak daha sıkı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tüm Yves Rocher ürünleri, cildinize ve doğaya saygı duyar. En iyi cilt bakımını sağlamak ve ışıldayan bir cilde sahip olmak için ihtiyaçlarınıza uygun uzman desteğini keşfedin.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!