This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Saç Bakım Ürünleri

Saç tipiniz ne olursa olsun, güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak için doğru saç bakım ürünlerini seçerek saçlarınıza ihtiyaç duyduğu uzman bakımı vermeniz gerekir. Saç tipinize uygun şampuan seçmek, besleyici bakım kremleri ve maskeler gibi ek ürünleri saç bakım rutininize eklemek, saçlarınızın sağlıkla uzamasına ve ışıldamasına yardımcı olur.

Besleyici Saç Bakım Yağları

Saçlara ihtiyaç duyduğu derinlemesine bakımı sağlamak ve kökten uca güçlü saçlara sahip olmak için günlük bakımın yanında saç bakım yağları, saç maskesi gibi özel ürünlerden de faydalanmak gerekir. Yıpranmış ve güçsüz kalmış saçları canlandırmanın en doğru yolu, akıllıca yapılmış ek bakım ürünü seçimlerinden geçer.

Saç yıpranmasına neden olan en önemli etken saçın nemini kaybetmesidir. İhtiyaç duyduğu su oranına sahip olamayan saç telleri, zamanla elastikiyetini kaybeder ve zayıflar. Bunun sonucunda da saç tellerinde incelmeler ve kopmalar meydana gelir. Saçın nem ve protein ihtiyacını karşılayan bitkisel bakım ürünleri ile bunun önüne geçerek saç tellerinize nazikçe bakım sağlayabilirsiniz. Yıpranmış saçlarınıza Jojoba yağı içeriği ile ihtiyaç duyduğu nemi ve bakımı sağlayabilir, saç onarıcı yağ ve saç bakım maskeleri ile hızlı onarıma destek olabilirsiniz.

Onarıcı Yves Rocher saç bakım ürünleri ile saçlarınızda yeniden canlı ve sağlıklı bir görünümü kolayca elde edebilirsiniz. Yıpranmış Saçlara Özel Kırılma Karşıtı Serum, formülündeki organik agav sayesinde saç köklerini derinlemesine besler, organik jojoba yağı katkısı ile de saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur. Saçınız kaybettiği nemi geri kazanırken, kırılma karşıtı serumun hafif ve yağsız dokusu saçlarınızı ağırlaştırmadan uzman bakım sağlar. Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Yağı’nı da saç bakım rutininize ekleyerek organik babassu ve Güney Amerika fındığı yağının mucizevi etkileriyle saçlarınızın yağlanmadan onarılmasını sağlamış olursunuz.

Saç Güçlendirici Ürünler

“Güzel saçlar, sağlıklı saç derisi ile başlar!” ilkesi ile oluşturulan Yves Rocher parlaklık veren ürünler serisinin mucizevi etkilerini hissedin! Bu serideki ürünlerin içeriğindeki organik agav özü sayesinde saçlarınız kökten uca beslenerek parlaklığını geri kazanacak.

Organik sefa çiçeği desteği ile yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçlarınız yumuşar ve parıldar. Jel yapısı sayesinde kolayca köpüren Parlaklık Veren Şampuan, saçlarınıza hassas bir temizlik sağlar ve ipeksi bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Şampuan kullanımınızı seride bulunan Parlaklık Veren Saç Kremi ve Parlaklık Veren Saç Sirkesi gibi destekleyici ürünler ile tamamladığınızda saçlarınız sağlıkla ışıldar.

Sıfır plastik atık hedefi ile geliştirilmiş Parlaklık Veren Katı Şampuan ile 300 ml miktarındaki iki sıvı şampuana eşit yıkama elde edebilir ve doğayı korurken saçlarınıza ihtiyaç duyduğu uzman bakımı sağlayabilirsiniz. Yves Rocher katı şampuanın yoğun köpüren dokusu, saçlarınızı şımartırken parlaklığı geri kazandırır.

En iyi Saç Bakım Ürünleri Yves Rocher'de!

Saçlara güç ve ışıltı kazandırmakla beraber; saç dökülmesi, saçların cansızlaşması ve incelmesi gibi problemlere karşı geliştirdiği özel ürünler ile Yves Rocher yanınızda! Yves Rocher ürün yelpazesinde bulunan bitkisel içerikli destek ürünleri, saç oluşumuna da destek olur.

Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Saç Bakım Kürü’nü düzenli kullanarak saç dökülmesinin azalmasına destek olabilir, daha güçlü ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Saç Dökülmesini Engelleyen Şampuan ve Saç Bakım Kremi ile beraber kullanarak etkisini arttırabileceğiniz bu 1 aylık kür, bitkisel beyaz acı bakla içeren formülüyle saç diplerinizi rahatlatır ve saç dökülmelerinin hızlanmasına sebep olan sebum salgısını kontrol altına alır.

Işıldamaya saçlarınızdan başlamak için, doğal içerikli ürünler ile uzman saç bakımını evinize getiren Yves Rocher’den destek alabilirsiniz. Kuru, yağlı, işlem görmüş ya da yıpranmış saçlarınızı canlandırmak için birbirinden özel ve zengin içerikli saç bakım ürünlerine göz gezdirin. Her saç tipine ve ihtiyacına özel saç ürünleri ile saçlarınızda kökten uca bitkisel dokunuşun etkisini hissedeceksiniz.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!