ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

YR Kart

AVANTAJLARIM

✓ Yeniliklerden ilk siz haberdar olun
✓ Size özel kampanyalardan ve hediyelerden yararlanın!
 

YR KART'IN TÜM AYRICALIKLARINDAN FAYDALANIN!


Her alışverişte çok kazandıran harcaması kolay puan sistemi

100TL = 1 PUAN

İlk alışverişten itibaren sadece üyelere özel indirimler ve hediyeler !
 

DENEME BOY CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ İÇEREN
HOŞGELDİNİZ PAKETİ

DENEME BOY CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ İÇEREN HOŞGELDİNİZ PAKETİ

GIFT

Your favorite beauty product

or

-30% off .

your favourite skincare treatment


WITH 6000 PETALS (2)

GIFT

Global Anti-Age Kit: Activating Lotion + Supreme Essence Multi-Action + Bag

or

GIFT

a 30 min skincare treatment to choose between 2.

YR Kart nedir?
YR Kart 2000 yılından bu yana varolan Yves Rocher markasını ve ürünlerini tercih eden müşterilerimizi ödüllendiren avantajlı bir üyelik programıdır.
YR Kart'ın avantajları nelerdir?
YR Kart sahibi olarak yalnızca size özel tanımlanan daha yüksek indirim oranları, orjinal boy ürün hediyeleri ve deneme boy ürünler gibi ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Ayrıca yaptığınız alışverişlerden puan kazanır, bu puanlara karşılık gelen ürünleri dilediğiniz zaman mağazalarımızdan alabilirsiniz.
Alışverişlerimden ne kadar puan kazanırım? Nasıl harcarım?
Mağaza, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden yapacağınız 100 TL alışverişinizden 1 TL puan kazanırsınız. Kazanılan puanlar alışverişinizden 1 ay sonra YR kartınıza yüklenir. Bu puanları yüklendiği tarih itibariyle 1 yıl içerisinde mağazalarımızda indirim olarak kullanabilirsiniz. Kazanılan puanlar online mağazamızda ve mobil uygulamada kullanılamamaktadır.

*Alışveriş tutarının en fazla yarısı kadar puan kullanılabilir.

**Aldığınız ürünlerde iade veya değişim durumunda, puanlarınız iade/değişim tarihine göre geri yüklenir.
Puanlarım ne kadar süre boyunca geçerlidir?
Kazanılan puanlar 1 yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl içerisinde kullanmadığınız puanlar silinir.
Bana özel indirim, ayrıcalık, hediye ve fırsatlar nelerdir? Ne sıklıkta tanımlanır?
YR Kart açtığınız andan itibaren tarafınıza sadece size özel avantajlı kampanyalar tanımlanır. İletişim izinleriniz doğrultusunda sms veya e-mail ile kampanya hakkında bilgilendirmeler tarafınıza iletilmektedir. Kampanya kullanım koşulları ve detaylarını iletilecek olan bilgilendirmeler üzerinden veya mağazalarımızdan takip edebilirsiniz.
Doğum günü ayrıcalığım nedir? Kullanım koşulları nelerdir?
Doğum Günü kampanyanız belirlenen koşullar sağlandığında kartınıza tanımlanmakta ve iletişim izinleriniz doğrultusunda sms veya e-mail ile kampanya hakkında bilgilendirmeler tarafınıza iletilmektedir. Kampanya kullanım koşulları ve detaylarını iletilecek olan bilgilendirmeler üzerinden veya mağazalarımızdan takip edebilirsiniz.
Kimler YR Kart sahibi olabilir?
YR Kart sahibi olmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır, size ait bir cep telefonu numarasına sahip olmak yeterlidir.
Nasıl kart açarım?
Yves Rocher mağazalarından ve Yves Rocher Mobil Uygulaması üzerinden cep telefonu numarası bilginizle YR Kart açabilirsiniz. Kartınızı aktifleştirmek için numaranızı doğrulamanız yeterlidir. Ayrıca online mağazamızdan yapacağınız ilk alışverişinizde size özel kartınız otomatik olarak tanımlanır ve Yves Rocher mağazalarında geçerli avantajlardan hemen yararlanmaya başlarsınız.
Online mağazadan alışveriş yaptım. Otomatik tanımlanan YR Kartımı mağazalarda da kullanabilir miyim?
Evet. Mağazalarımızdaki uzmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.
Kartımı mağazadan açtım, online mağazanızdaki alışverişlerimde kullanabilir miyim?
Evet. Mağazada kart açılış esnasında kullandığınız cep telefonu veya e-posta adresini kullanarak online mağazada hesap açtığınız takdirde hesaplarınız eşleştirilecek ve puanlarınız mevcut kartınıza işlenecektir. Online hesabınız ve mağaza kartınızın eşleştirilmesiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için mağazalarımızdan ya da Müşteri İlişkileri ekibimizden destek alabilirsiniz. Müşteri İlişkileri iletişim: 0850 755 19 59 (Her gün 09:00-19:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
Mağazadan kart açmıştım, online mağazadan da alışveriş yaptım, şimdi HESABIM sayfasında başka bir kart numarası görünüyor. Puanlarımı kaybetmeden kartlarımı nasıl birleştiririm?
Müşteri İlişkileri ekibimize ulaşarak kartlarınızla ilgili durumu öğrenebilir ve kartlarınızı birleştirebilirsiniz. Müşteri İlişkileri iletişim: 0850 755 19 59 (Her gün: 09:00-19:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
Verdiğim cep telefonu, e-posta, adres gibi bilgiler ne amaçla kullanılıyor?
İzin verdiğiniz bilgileri size özel tanımladığımız kampanyalardan haberdar olmanız için iletişim kurmakta kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Elektronik Ticaret ve Haberleşme Kanunu kapsamında kullanılan bu ve benzeri bilgilerin kullanım alanlarına üyelik koşulları sayfasından ulaşabilirsiniz, ayrıca tercihlerinizi mağazalarımıza uğrayarak veya Hesabım sayfasından yönetebilirsiniz. Müşteri İlişkileri iletişim: 0850 755 19 59 (Her gün: 09:00-19:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim