This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0

YR Kart

AVANTAJLARIM

✓ Yeniliklerden ilk siz haberdar olun
✓ Size özel kampanyalardan ve hediyelerden yararlanın!
 

YR KART'IN TÜM AYRICALIKLARINDAN FAYDALANIN!


Her alışverişte çok kazandıran harcaması kolay puan sistemi

25 TL = 1 Puan


İlk alışverişten itibaren sadece üyelere özel indirimler ve sürpriz hediyeler !
 

DENEME BOY CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ İÇEREN
HOŞGELDİNİZ PAKETİ

CİLT YAŞINIZA GÖRE 4 FARKLI SEÇENEK!

DENEME BOY CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ İÇEREN HOŞGELDİNİZ PAKETİ

GIFT

Your favorite beauty product

or

-30% off .

your favourite skincare treatment


WITH 6000 PETALS (2)

GIFT

Global Anti-Age Kit: Activating Lotion + Supreme Essence Multi-Action + Bag

or

GIFT

a 30 min skincare treatment to choose between 2.

YR Kart nedir?
YR Kart 2000 yılından bu yana varolan Yves Rocher markasını ve ürünlerini tercih eden müşterilerimizi ödüllendiren avantajlı bir üyelik programıdır.
YR Kart'ın avantajları nelerdir?
YR Kart sahibi olarak yalnızca size özel tanımlanan daha yüksek indirim oranları, orjinal boy ürün hediyeleri ve deneme boy ürünler gibi ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Ayrıca yaptığınız alışverişlerden puan kazanır, bu puanlara karşılık gelen ürünleri dilediğiniz zaman mağazalarımızdan alabilirsiniz.
Alışverişlerimden ne kadar puan kazanırım? Nasıl harcarım?
Her 25 TL'lik alışverişinize karşılık 1 TL değerinde puan kazanırsınız. Liste fiyatları puanlarınıza karşılık gelen ürünleri hediye olarak Yves Rocher mağazalarından alabilirsiniz. Online mağazamızdaki alışverişlerinizden de puan kazanırsınız. Bunun yanısıra yeni ürünlerimizden, özel kampanyalı mağaza açılışlarımızdan ve ödüllü yarışmalarımızdan ilk olarak haberdar olursunuz.
Puanlarım ne kadar süre boyunca geçerlidir?
Kazandığınız puanlar bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl içerisinde kullanmadığınız puanlar silinir.
Bana özel indirim, ayrıcalık, hediye ve fırsatlar nelerdir? Ne sıklıkta tanımlanır?
YR kartınızı açtıktan sonraki ilk alışverişinizle birlikte size özel hoşgeldiniz indirimi ve orjinal boy ürün hediyesi kazanırsınız. Bununla birlikte YR Kartınızı kullandıkça tüm yıl boyunca yalnızca üyelerimize özel daha yüksek indirim oranlarına, hediye fırsatlarına ve doğum günü ayrıcalığına sahip olursunuz.
Doğum günü ayrıcalığım nedir? Kullanım koşulları nelerdir?
Doğum günü bilginiz kartınızda tanımlıysa ve kartınızı son 2 yıl içerisinde alışverişinizde kullandıysanız; mağazalarımızda doğum günü ayınızda kullanmak üzere 2 Al 1 Öde fırsatı ve doğum günü hediyeniz kartınıza tanımlanır. Online mağazamızda ise sürpriz bir ayrıcalıktan yararlanırsınız. Tüm kart avantajlarından yararlanmaya devam edebilmek için alışverişlerinizde YR Kartınızı kullanmayı unutmayın!
Kimler YR Kart sahibi olabilir?
YR Kart sahibi olmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır, size ait bir cep telefonu numarasına sahip olmak yeterlidir.
Nasıl kart açarım?
Yves Rocher mağazalarından ve Yves Rocher Mobil Uygulaması üzerinden cep telefonu numarası bilginizle YR Kart açabilirsiniz. Kartınızı aktifleştirmek için numaranızı doğrulamanız yeterlidir. Ayrıca online mağazamızdan yapacağınız ilk alışverişinizde size özel kartınız otomatik olarak tanımlanır ve Yves Rocher mağazalarında geçerli avantajlardan hemen yararlanmaya başlarsınız.
Online mağazadan alışveriş yaptım. Otomatik tanımlanan YR Kartımı mağazalarda da kullanabilir miyim?
Evet. Mağazalarımızdaki uzmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.
Kartımı mağazadan açtım, online mağazanızdaki alışverişlerimde kullanabilir miyim?
Evet. Mağazada kart açılış esnasında kullandığınız cep telefonu veya e-posta adresini kullanarak online mağazada hesap açtığınız takdirde hesaplarınız eşleştirilecek ve puanlarınız mevcut kartınıza işlenecektir. Online hesabınız ve mağaza kartınızın eşleştirilmesiyle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için mağazalarımızdan ya da Müşteri İlişkileri ekibimizden destek alabilirsiniz. Müşteri İlişkileri iletişim: 0850 755 19 59 (Her gün 09:00-19:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
Mağazadan kart açmıştım, online mağazadan da alışveriş yaptım, şimdi HESABIM sayfasında başka bir kart numarası görünüyor. Puanlarımı kaybetmeden kartlarımı nasıl birleştiririm?
Müşteri İlişkileri ekibimize ulaşarak kartlarınızla ilgili durumu öğrenebilir ve kartlarınızı birleştirebilirsiniz. Müşteri İlişkileri iletişim: 0850 755 19 59 (Her gün: 09:00-19:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com
Verdiğim cep telefonu, e-posta, adres gibi bilgiler ne amaçla kullanılıyor?
İzin verdiğiniz bilgileri size özel tanımladığımız kampanyalardan haberdar olmanız için iletişim kurmakta kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Elektronik Ticaret ve Haberleşme Kanunu kapsamında kullanılan bu ve benzeri bilgilerin kullanım alanlarına üyelik koşulları sayfasından ulaşabilirsiniz, ayrıca tercihlerinizi mağazalarımıza uğrayarak veya Hesabım sayfasından yönetebilirsiniz. Müşteri İlişkileri iletişim: 0850 755 19 59 (Her gün: 09:00-19:00) veya musteri.hizmetleri@yrnet.com