ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Makyaj

Makyaj; cildin daha ışıltılı dinamik görünmesi için günlük hayatta veya özel günlerde çeşitli malzemelerle uygulanır. Kaliteli ve bitkisel özler içeren makyaj malzemeleri, kusursuz bir makyaj yapmanıza yardımcı olarak daha etkili sonuçlar almanıza olanak tanır. Yüz makyajı, göz makyajı, tırnak makyajı ve dudak makyajı için kullanılan ürünler farklıdır. Makyaj malzemelerini kullanım amacına uygun şekilde seçerek hem günlük hem de profesyonel makyaj uygulamaları yapabilirsiniz. Yves Rocher makyaj malzemeleri sayesinde hem daha etkili sonuçlar alabilir hem de ürünlerin cilt bakımı etkisinden de faydalanabilirsiniz.

Makyaj Malzemeleri ve Makyaj Ürünleri

Makyaj malzemeleri, cildin farklı alanlarına farklı şekillerde uygulanır. Yves Rocher’nin dermatolojik olarak test edilen makyaj ürünleri hem günlük kullanım için hem de profesyonel makyaj için son derece uygundur. Bitkisel içeriklerle üretilen Yves Rocher makyaj malzemeleri, cildinizin tahriş olmasını engellemeye yardımcı olur. Ten makyajı için fondöten, pudra, aydınlatıcı, bronzer gibi ürünler sunan Yves Rocher; makyajın her aşamasında cildinizin sağlığını korumayı önceliklendirir. Göz makyajı için farlar ve maskaralara, dudak makyajı için rujlar ve balsamlara ve tırnak makyajı için de ojeler ve parlatıcılara Yves Rocher’den ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Bütün Makyaj Malzemeleri

Yves Rocher, makyajın her aşaması için birçok farklı alternatifte ürün sunar. Profesyonel makyaj malzemeleri, doğal makyaj malzemeleri, makyaj setleri ve makyaj uygulama ürünleri sayesinde kusursuz bir makyaj uygulaması elde edebilirsiniz. Ten makyajı ürünleri arasında yer alan makyaj bazı, fondöten uygulaması öncesinde pürüzsüz bir yüzey yaratmanızı sağlar. Makyaj bazının üzerine uygulayacağınız fondöten ise cildinizdeki renk eşitsizliklerini gidermek için kullanılır. Her ten rengine uygun seçeneklerle sunulan Yves Rocher fondötenler, detoks etkisi ve bitkisel içerikleriyle aynı zamanda cildinize bakım yapar.

Daha kusursuz bir bitiş için kullanılan sabitleyici pudralar, makyajın kalıcılığını artırmaya da destek olur. Pudralar, yüzde makyaj sonrası yağlanma yaparak parlayan bölgeleri matlaştırmak için de kullanılabilir. Renk eşitsizliklerinizi gidererek yaptığınız ten makyajını, bronzluk veren pudra ve aydınlatıcıyla tamamlayabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizi aydınlatıcılarla; yüzünüzün hatlarını bronzerlarla belirginleştirebilirsiniz. Ten makyajının ardından Yves Rocher far paletleri, rimeller ve kaş maskaraları ile göz makyajınızı yapabilirsiniz. Kirpiklerinize ekstra hacim veren maskaralar, göz kapaklarınızı belirginleştiren farlar ile etkileyici göz makyajı tarzları yaratabilirsiniz. Dudak makyajı ile son dokunuşu yapabilir; rengarenk rujlar ve parlatıcılarla dudaklarınızı renklendirebilirsiniz.

Kaliteli & Uygun Makyaj Malzemeleri

Hem özel günlerde kullanılabilen hem de günlük makyaj uygulamalarında kurtarıcı olan Yves Rocher makyaj malzemeleri, kalıcı özellikleriyle gün boyu ışıltınızı korumanıza olanak tanır. Yüz makyajına ek olarak ojeler, oje kurutucular ve parlatıcılarla tırnak makyajınızı da bitkisel içeriklerle yapabilmenize imkan sağlayan Yves Rocher’e hayatınızın her anında yer verebilirsiniz. Makyaj uygulamalarınızı Yves Rocher’nin makyaj fırçaları ve süngerleriyle yapabilirsiniz. Fondöten veya diğer cilt makyajı ürünlerini cildinize eşit düzeyde yediren fırça ve süngerler, pürüzsüz sonuçlar alabilmenize yardımcı olur.

Makyaj Ürünleri Fiyatları Yves Rocher’de!

Doğal ve bitkisel özlerle zenginleştirilen Yves Rocher makyaj ürünleri, cildinizin hem nemlenmiş hem de renk eşitsizlikleri giderilmiş şekilde görünmesine olanak tanır. Afloya özü ve okyanus yosunlarıyla zenginleştirilmiş; edülis öz suyuyla yoğun nemlendiricilik sağlayan fondötenler, Hint yağı içerikli ve kıvırıcı etkili maskaralar, gül yağlı ve yaşlanma karşıtı dudak balsamları, makyajı cilde zarar vermeden çıkaran makyaj temizleyiciler ve çok daha fazlasıyla eşsiz görünümler elde edebilirsiniz.

Siz de Yves Rocher’nin ciltle bütünleşen ve aynı zamanda cildi nemlendiren makyaj ürünleri ile makyaj yapmanın keyfini çıkarabilir; kendinize en uygun makyaj malzemelerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!