This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Kadın Parfümleri

Yves Rocher; kadın parfümleri kategorisinde tutkuyu, çekiciliği ve tazeliği simgeleyen en sevilen kokuları bir araya getirir. 50 yılı aşkın deneyimle üretimleri gerçekleştirilen ürünler, içeriklerinde bulunan zengin notalar sayesinde özgüveni ortaya çıkartmayı, anıları ve duyguları tetiklemeyi mümkün kılar. Yves Rocher kadın parfüm serileri, dört mevsime uygun koku profillerine ek olarak doğa dostu özelliğe sahip ambalaj tasarımlarıyla da kullanıcıların dikkatini çeker.

Kadın Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

Yves Rocher’nin yıl boyunca özel avantajlar ile kullanıcıların beğenisine sunduğu kadın parfümleri, Eau de Parfum (EDP) ve Eau de Toilette (EDT) olmak üzere iki çeşittir. Eau de Parfum modelleri, güçlü notaları sayesinde akşam saatlerinde kullanım için ideal profildedir. Yves Rocher kadın parfümü koleksiyonunda, gün içerisinde kullanıma uygun ve birbirinden hoş notaları bünyelerinde barındıran Eau de Toilette çeşitleri de bulunur. Kullanıcılar, dilerlerse Comme une Evidence ve Love gibi popüler parfüm serilerine dâhil ürünleri tekli olarak satın alabilir. Alternatif olarak çarpıcı özelliklere sahip tamamlayıcı ürünler ile zenginleştirilmiş parfüm setlerine de yönelebilirler.

Yves Rocher, iç güzelliği ve özgüveni ortaya çıkartmayı kolaylaştıracak kadın parfümü çeşitlerini, çevrim içi satış kanallarına özel fiyat avantajları ile kullanıcılara sunar. Sezonun en yeni ürünlerini de kapsayan cazip indirimlerden yararlanmak için üyelik işleminin tamamlamak yeterlidir. Kullanıcılar ayrıca diledikleri zaman YR Kart’ın avantajlarla dolu dünyasına da “Merhaba!” diyebilme imkânına sahiptir. YR Kart sahipleri, satış kanallarına özel indirimlere ek olarak kişiye özel kampanyalardan faydalanabilir; her alışverişlerinde biriken puanlar ile beğendikleri ürünleri hediye olarak alabilirler.

En Kalıcı Kadın Parfümleri

Yves Rocher uzmanları, bitkisel kozmetik laboratuvarlarında en kalıcı kadın parfümlerini üretmek için titiz çalışmalar gerçekleştirir. Kullanıcılar, geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürün çeşitliliği sayesinde seçim aşamasında rahatlıkla ten yapılarına uygun tercihlerde bulunabilir. Notalarında çiçeklerin ve meyvelerin bulunduğu kadın parfümleri, yağlanma oranı düşük ciltler için idealdir. Üstelik tazeleyici ve hafif olmaları nedeniyle gündelik yaşamda rahatlıkla kullanılabilirler. Ciltlerindeki yağ oranı daha yüksek olan kullanıcılar ise keskin baharatlı, odunsu ve egzotik notaları bünyesinde barındıran ürünlere yönelebilir. Fark edilebilirliği artıran bu notalar, ağır olmalarının etkisiyle günün geç saatlerinde de etkilerini korur.

Yves Rocher kadın parfümlerinin cezbedici etkilerini çok daha kalıcı hale getirmek için parfümleri tek seferde ve aşırı miktarda kullanmak yerine, ürünün birkaç kat halinde cilde uygulanması tercih edilebilir. Bu doğrultuda 30 dakikalık aralıklarla uygulama yapıldığında, parfümün formülünde barındırdığı notalar çok daha net biçimde ve uzun süre hissedilebilir. Etki süresini uzatmak için alternatif olarak parfüm, cilt nemliyken sıkılabilir. Böylece nemin notaları vücutta hapsetmesi sağlanabilir.

En İyi Kadın Parfümleri Yves Rocher’de!

Yves Rocher, 50 yılı aşkın süredir zengin notalara sahip kadın parfümlerini kullanıcıların beğenisine sunmayı hedefler. Bu amaçla ürünlerde bitkisel tarım sahalarında özenle yetiştirilen, bitki ve çiçeklerden elde edilen esanslar kullanılır. Böylece kullanıcılar, soğuk kış günlerine uyumlu ve etkisini uzun süre hissettiren odunsu notalı sahip parfümleri kullanma fırsatı elde eder. Zarafeti, tutkuyu ve romantizmi ön plana çıkartan dokular ise duyusal kokuları bünyesinde barındıran bileşenler içerir. Gün boyu süren canlılık ve tazelik içinse Yves Rocher kadın parfümleri serilerindeki ferahlık veren, çiçeksi, meyveli kokular arasından seçim yapılabilir.

Yves Rocher, ürettiği kadın parfümlerinin büyüleyici notalarını sevenlere, benzer özelliklere sahip tamamlayıcı bakım ürünleri de sunar. İçeriği vegan tarza uygun olarak geliştirilen parfümlü duş jelleri ve vücut sütleri ile banyo deneyimi çok daha rahatlatıcı hale getirilebilir. Benzer etki için gündelik kulanım alışkanlıklarında parfümlü saç ve vücut spreylerine yer verilebilir. Gün boyu etkisini kaybetmeyen tüm Yves Rocher ürünleri doğa dostudur. İçeriklerinin geliştirilme aşamasında olduğu gibi ambalajlarının üretiminde de doğanın korunmasına önem verilir.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!