This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Daha Fazlası İçin

Parfüm Fiyatları

Parfüm yalnızca güzel kokmayı sağlayan bir ürün değildir; kişinin kendisini ifade etmesine de olanak tanır. Örneğin bazı insanlar, seçtiği kokular vasıtasıyla ne kadar özgüvenli ve farklı olduklarını çevrelerine, hissettirmeyi amaçlar. Bazıları ise karşısındakinin kokularla ilişkili anılarını ve duygularını harekete geçirerek iletişimlerini çok daha samimi hale getirmeyi amaçlayabilir. Fransa’nın önde gelen parfüm üreticilerinden Yves Rocher, bu doğrultuda en iyi parfüm çeşitlerini üreterek farklı kullanıcı beklentilerini kusursuzca karşılamayı hedefler. Bu doğrultuda geliştirilen ürünler, zengin ve farklı notalar ile farklı tenlere, yaşam tarzlarına ve karaktere sahip kullanıcılara hitap eder ve çok farklı fiyat etiketlerine sahip olabilir. Parfüm fiyatlarını şişenin boyutu ve tasarımından içindeki maddelere kadar birçok faktör etkiler.

Parfüm Modelleri ve Çeşitleri

Yves Rocher, 50 yılı aşkın süredir farklı zevklere hitap eden çarpıcı parfümler üretir. Doğa dostu olan ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla kullanıcılara sunulan parfüm modelleri kişisel bakımına özen gösterenlerin beğenisine sunulur. Yves Rocher kadın parfümleri, 60 hektarlık tarım sahasında üretimi gerçekleştirilen çeşitli bitki ve meyvelerden elde edilen cezbedici kokulara sahiptir. Erkeklere özel ürünler ise baştan çıkartıcı, maskülen tarzı ön plana çıkartan notaları içeren eau de toilette ve eau de parfum çeşitlerinden oluşur. Üstelik Yves Rocher, her sene yepyeni kokular ekleyerek parfüm koleksiyonunu zenginleştirir.

Koleksiyondaki çeşitlilik sayesinde kullanıcılar; kadın, erkek ve unisex parfüm çeşitleri arasından mevsime özel seçimler yapabilme olanağı bulur. Tabii kişisel beklentilere bağlı olarak koku ailesi ve parfüm serisine göre yapılan sıralamalardan da faydalanılabilir. Yves Rocher kullanıcılara tamamlayıcı bakım ürünleri ile zenginleştirilen parfüm setleri de sunar. Setlerde parfümlerin yanı sıra çarpıcı renklere sahip rujlardan etkileyici kokulara sahip duş jellerine, vücut sütlerine, şampuanlara ve saç spreylerine kadar çok sayıda ürüne yer verilir.

İndirimli & Orijinal Parfümler Yves Rocher’de!

Orijinal parfüm kullanmak bir yandan özgüveni yükseltirken diğer taraftan cilt sağlığının korunmasına da yardımcı olur. Yves Rocher, orijinal ürün kullanmanın beraberinde getirdiği kazanımlardan herkesin faydalanabilmesi için tüm popüler parfümlerini özel indirimler ile kullanıcıların beğenisine sunar. Comme une Evidence, Love ve Secret d’Essence gibi popüler ürünlere cazip fiyat avantajları ile sahip olmak için “Kampanyalar” sayfasını düzenli olarak takip etmek yeterlidir. Hatta yalnızca birkaç dakika süren üyelik işlemini tamamlayanlar, YR Kart ayrıcalıklarından yararlanma olanağına da kavuşur. Üstelik üyelik için mağazaya gelme zorunluluğu da bulunmaz. Gerekli tüm işlemler, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden de yapılabilir.

YR Kart sahiplerine sunulan ayrıcalıklar, yalnızca Yves Rocher ürünlerini kapsayan indiririmler ile sınırlı kalmaz. Üyeler, her alışverişlerinde belirli oranda puan kazanır. Biriken puanlar sistem üzerinden rahatlıkla takip edilebilir ve Yves Rocher mağazaları ziyaret edilerek biriken puanlar kullanılabilir. Kullanıcılar, YR Kart aracılığıyla kişiye özel doğum günü ve hoş geldiniz kampanyalarından yararlanmak gibi haklara da sahip olur.

Güzel Kokulu Parfümler Yves Rocher’de!

Fransa’nın önde gelen parfüm üreticilerinden Yves Rocher, her yaştan kullanıcıya yönelik en güzel kokuları üretebilmek için çalışmalarını titizlikle sürdürür. Bu amaç doğrultusunda, ürünlerde tek bir baskın nota bulundurulmaz; birbiriyle uyumlu odunsu, baharatlı ve aromatik gibi farklı seviyelerde notalar harmanlanarak kullanılır. Dolayısıyla gün boyunca kalıcılığını koruyan ve kullanıcıların bulunduğu ortamda hemen fark edilmesini sağlayan özgün içerikli parfümler ortaya çıkar. Geliştirme aşamasındaki bu tercih, aynı zamanda farklı giyim tarzlarına ve ten yapısına sahip kullanıcıların, kendilerine uygun parfüm seçeneklerinin hangileri olduğunu rahatça bulabilmelerini de mümkün kılar.

Yves Rocher, ayrıca farklı tarzlara hitap eden en güzel kokulu parfüm çeşitlerine ek olarak tamamlayıcı bakım ürünlerinin de benzer etkileri yaratmasını amaçlar. Üretilen duş jelleri, vücut sütleri, şampuanlar ve spreyler; içeriklerinde tıpkı parfümlerdeki gibi birbirinden hoş notalar barındırır. Dolayısıyla kullanıcılar, yalnızca birkaç dakikalarını parfüm kategorisindeki bu ürünler arasından seçim yapmaya ayırarak kusursuz kişisel bakım deneyimleri yaşama imkânına kavuşabilir. Üstelik bu deneyimin başlangıç noktası konumundaki alışverişlerini, Yves Rocher resmî web sitesi üzerinden ücretsiz kargo başta olmak üzere birçok avantajdan yararlanarak yapabilirler.

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!