ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Sıralama
Sıralama
Önerilen sıralama
En beğenilenler
İsme göre (A-Z)
İsme göre (Z-A)
Fiyata göre - Artan
Fiyata göre - Azalan
İndirime göre - Artan
İndirime göre - Azalan

Cilt & Vücut Sıkılaştırıcı, Selülit Karşıtı Ürünler

Birçok farklı faktör sebebiyle gelişebilen ve vücudun belirli süreçlere doğal bir tepkisi olan selülit, bazı kişiler için istenmeyen bir görüntü olabilir. Selülitle beraber görülebilen sarkık deri problemlerinin bir kısmı, spor yapmak ve dengeli beslenmek ile çözülebilir. Selülit görünümünü daha da azaltmak isteyenler bu yöntemleri vücut sıkılaştırıcı ve selülit karşıtı bakım ürünleri ile destekleyebilir. Yves Rocher, geliştirdiği ürünler aracılığıyla cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırır.

Sıkılaştırıcı Krem Fiyatları ve Çeşitleri

Yves Rocher, en iyi vücut sıkılaştırıcı krem çeşitlerini uygun fiyatlarla sunmayı hedefler. Düzenli bir şekilde cilt bakımı yapan ve en kaliteli ürünlerin arayışında olan kişiler, yıl boyunca web sitesi aracılığıyla ve Yves Rocher mağazalarından yapacakları alışverişlerde cazip indirimlerden faydalanabilir. YR Kart üyeleri kişiye özel kampanyalardan yararlanma ayrıcalığı elde eder. Avantajlarla dolu YR Kart, kullanıcılara ayrıca her alışverişlerinde puan biriktirme ve favori ürünlerine ücretsiz sahip olma imkânı tanır. Sadakat programına katılan her bir kullanıcı kendisi adına dikilen ağaç ile doğanın korunmasına katkıda bulunur.

Yves Rocher’nin yıl boyunca cazip kampanyalarla kullanıma sunduğu ürünler, cilt sıkılaştırıcı serum, krem, losyon çeşitlerinden oluşur. Düzenli kullanımda selülit görünümünde kayda değer oranda azalma sağlayan bu ürünler aynı zamanda cilde ihtiyacı olan nemi sağlar. Yves Rocher vücut bakım ürünleri etkileri kadar kullanım kolaylıklarıyla da ön plana çıkar. Üretiminde %25’ten daha az plastik kullanılan Yves Rocher vücut sıkılaştırıcı kremler, ergonomik tasarımlı ambalajları sayesinde rahatlıkla taşınabilir.

Bitkisel İnceltici Kremler

Sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenine sahip, düzenli olarak spor aktivitesi yapan kişiler, selülit oluşumunu engellemek için inceltici kremlerden yardım alabilir. Cilt sağlığı söz konusu olduğunda ise bu tercih hakkının bitkisel içeriğe sahip ürünlerden yana kullanılması son derece önemlidir. Yves Rocher inceltici krem çeşitleri, güçlerini bitkisel ağırlıklı formüllerinden alır. Ürün içeriklerinde paraben ve mineral yağ bulunmaz. Dolayısıyla ciltteki gözeneklerin kapanması, akne oluşumu ve çok daha büyük boyutlara varan sağlık sorunlarının görülme ihtimali ortadan kalkar. Formüllerinde mentole yer verilen Yves Rocher ürünleri sayesinde, kullanıcılar uygulama esnasında rahatlık hissinin keyfini sürebilir.

Doğal İçeriğe Sahip Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Yves Rocher vücut sıkılaştırıcı ve inceltici krem çeşitlerinin formüllerinde %92’den fazla oranda doğal içerikler kullanılır. Ürünlerin hedeflenen etkileri ideal oranda göstermesini sağlayan mangostan özünün üretiminde de tamamen doğal yöntemlerden faydalanılır. İçeriğe dâhil edilen bitkisel öz, vücudun selülit oluşumuna yatkın bölgelerinde yağ depolanmasına karşı savaşır. Bir diğer etkisini ise oldukça küçük boyutlardaki kapilar damarlardaki akışı, yani mikro sirkülasyonu, hızlandırmaya yardımcıdır. Böylece ürünlerin uygulandığı bölgedeki dokular daha iyi beslenir ve artık maddelerin vücuttan atılması kolaylaşır.

Yves Rocher selülit karşıtı ve sıkılaştırıcı kremler, formüllerinde yer alan mangostan özü sayesinde hyalüronik asit üretiminin artmasını da destekler. Hyalüronik asit hem cildin içeriden nemlenmesini sağlar hem de hücrelerin su tutma kapasitesini artırır. Böylece cilt dokusu yumuşak kalır ve esnek yapısını korur ve çok daha sıkı bir görünüm kazanır.

En İyi Sıkılaştırıcı ve İnceltici Vücut Ürünleri Yves Rocher’de!

Yves Rocher uzmanları, en iyi cilt sıkılaştırıcı ve inceltici ürünleri kullanıma sunmak için titiz çalışmalar gerçekleştirir. Bu amaç doğrultusunda, 60 hektarlık tarım sahasında organik yöntemlerle yetiştirilen bitkilerden elde edilen aromatik özler kullanılır. İnceltme ve sıkılaştırma etkisine sahip vücut ürünleri, üretim aşamasındaki bu detay sayesinde kullanıcılara ekstra rahatlık ve konfor sağlar. Yves Rocher, ürünlerinin istenilen etkileri insan sağlığına zarar vermeden sağlamasına da özen gösterir. Vücut bakım için üretilen kremler, serumlar ve losyonlar kapsamlı dermatolojik testlere tabi tutulur. Böylece her bir ürünün Yves Rocher tarafından benimsenen yüksek kalite standartlarına uygunluğu kanıtlanmış olur.

Daha Fazlası İçin

  • %100 bitkisel
    aktifler

  • 60 hektarlık bitkisel
    tarım sahası

  • Doğa dostu ürünler

Daha Fazlasını Keşfedin!
Ürün favorilerinize eklendi.Tüm Favorilerim