This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Favori Ürünlerinizi Sizin İçin Derledik

Yves Rocher tam 110 ülkede! Tüm bu ülkelerin tüketim alışkanlıklarına yakından göz atmaya ne dersiniz? 2019’da hangi ülkelerde aynı ürünler favorilere yerleşti gelin birlikte göz atalım!

En sevdiğiniz makyaj ürünleri

Ten, dudak veya göz makyajı… hangi makyaj kategorisi sizi daha çok cezbediyor?

Oybirliğiyle, göz makyajını seçtiniz! Türkiye, Kanada, Rusya ve Polonya'da, birçok kişi hacimli kirpikler ve göz alıcı bakışlar elde etmek için Sexy Pulp Ultra Hacim Veren Maskarayı tercih etti.

Göz makyajı İspanya, Belçika ve İtalya'da da en çok tercih edilen makyajlardan biri oldu. Bu nedenle Siyah Suya Dayanıklı Asansörlü Göz Kalemi, özellikle yoğun rengi ve kremsi, hoş dokusu nedeniyle bu ülkelerde 2019 yılında en çok satan ürünlerdendir.

En sevdiğiniz saç ürünleri

2019 yılında bitkisel içeriği yenilenen yeni şampuan serimiz büyük beğeni aldı!  Bu seriler de sevdiğiniz ürünler arasında üst sıralarda… Sebebini ise çok iyi biliyoruz: Agavın saç derisindeki kan dolaşımını arttırması ile sağlıklı saçlara giden yol sağlıklı saç derisinde başlar ilkesi! Her bir serimiz ayrı ayrı çok sevilse de 2019 yılında en çok tercih ettiğiniz Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Yıpranmış Saçlar için Şampuan oldu!

Ancak şunu unutmamalısınız ki sadece şampuan değil etkili bakım için saç kremlerimiz de büyük önem taşıyor. Her saçın ihtiyacına yönelik (Yıpranmış, Boyalı, Arındırıcı vs.) maskelerimizi haftalık düzenli olarak kullanmanızı öneriyoruz. Daha parlak ve arınmış saçlar içinse yıkadıktan sonra saç sirkelerimizi de kullanabilirsiniz.

Saçınızda daha fazla hacim mi istiyorsunuz? Hemen hacim yaratan ve saçları kökünden dolgunlaştıran Hacim Veren Saç Spreyimizi kullanabilirsiniz.

Ya parfümler?

Parfümlere gelince, Comme une Evidence yine zirvede!  Onu Tendre Jasmin takip ediyor. 2019 yılında lanse ettiğimiz La Collection serisi ise; sizi doğa ile yeniden bağ kurmaya çağırıyor. Ferah kokulardan, oryantal kokulara kadar herkese hitap eden yeni kokularımızı keşfetmeyi unutmayın!

sowimage

Ürünlerimizi 2019’da en çok tercih edenler kimler?

Ürünlerimizi her yaştan ve Türkiye’nin her yerinden alan müşterilerimize teşekkür ederiz! Geçtiğimiz sene çoğunlukla genç müşterilerimizin yoğunluğunu bildirmekten gurur duyuyoruz!

Yves Rocher’de güzellik herkes için! Doğadan ilham alarak her yere ulaşan Yves Rocher olarak bu sene de sürdürülebilir, bilinçli, geliştirilmiş ve doğaya ve insana adanmış bir yıl olması için çalışmaya devam edeceğiz! Çünkü bu bizim en büyük armağanımız!

Siz de favori ürünlerinizi yorumlarda bize bildirin!

Share