This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Green Hereos: Doğa Dostu Ürünlerimiz

Doğayı koruma sözümüz doğrultusunda çok sevilen konsantre ürünlerimizin yanı sıra katı şampuanlar da ailemize eklendi! 💚

sowimage

Katı Şampuanlar

Katı şampuanlarımız saçınızı nazikçe yıkar, kolayca köpürür ve mükemmel koku verir. Bretanya’da yetişen %100 organik çiçek yağları ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. 2 farklı çeşidi bulunan katı şampuanlar ile saçlarınız beslenir, yumuşar ve parlak görünür. Sülfatsız formülü ile sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.

Sıfır plastik atık hedefiyle geliştirilen katı şampuanın 1 tanesi, 300 ml miktarındaki 2 sıvı şampuana eşit yıkama sağladığı için doğaya daha saygılıdır!

Nasıl uygulanır? Saçınızı ıslatın, katı şampuanı elinizde ya da doğrudan saçınıza sürerek köpürtün. Saç derinize masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Bu yeni güzellik trendine bayılacaksınız! Şampuanınızı her an yanınızda taşımak için kutusu ile muhafaza edebilirsiniz. Çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz bu katı sabunlar hem küçük hem de etkili! Üstelik kutusunu ters çevirerek sabunluk olarak da kullabilirsiniz.

 

sowimage

Ufak değişiklikler ile etkili sonuçlar!

KONSANTRE DUŞ JELLERİ

Herkesin çok severek kullandığı konsantre duş jelleri, küçük boyutlarıyla büyük etki sağlıyor. Doğaya saygılı formülü 100 ml duş jeli ile 40 banyo keyfi sunuyor. Mango, vanilya, lavanta gibi eşsiz kokuları sunan bu duş jelleri gittiğiniz her yerde sizinle!

İster spor çantanızda ister seyahat çantanızda yanınızda taşıyabileceğiniz %100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen bu şişe, basit bir duşu doğa dostu bir eyleme dönüştürüyor. Ayrıca konsantre formülü doğada çözünebilen içeriğe de sahip!

sowimage

Satın alın, gezegene bir ağaç da siz dikin!

Tüm Green Hereos ürünlerimizin formülleri, ambalajları ve içerikleri doğa dostu olacak şekilde üretilmiştir ve satın alınan her ürün için Yves Rocher Vakfı tarafından gezegenimize bir ağaç dikiliyor!

Yves Rocher Vakfı’nın tüm dünyada 100 milyondan fazla ağaç diktiğini biliyor muydunuz?

Çünkü ufak değişiklikler etkili sonuçlara sebep olabilir!  Gelin siz de bu değişimin bir parçası olun! 💚

sowimage

Share