Geri

Ayak bakımı: Güzel ayaklar için pedikür rutini…

Yeni Ayak Bakımı serimiz ile şimdi ayaklarınıza hak ettikleri bakımı vermek için ipuçlarımızı keşfedin!

sowimage

1/ .Ayak derisinin kalınlaşmasını önleyin.    

Sürekli sürtünen ve ayakkabılarda sıkışan ayaklarınızın derisi (yağ bezleri olmayan vücudun kısmı) zamanla kurur ve kalınlaşır. Ayak tabanındaki deri kalınlaşması (hiperkeratoz), ayak derisinin sürtünmeye verdiği reaksiyondur.

Doğal Ponza Taşlı Yenileyici Ayak Peelingi, kayısı çekirdeği tozu ve organik lavanta ile ayaklarınızı yumuşatır ve rahatlatır. Düzenli kullanımı ayaklarınızdaki deri kalınlaşmasını engeller.

 

1/ Ayaklarınızı su ile nemlendirin. 
2/ Doğal ponza taşlı yenileyici ayak peelingini  küçük dairesel hareketlerle uygulayın.
3/ İyice durulayın.          

Ayak nasırlardan kurtulmak için, doğal ponza taşlı yenileyici ayak peelingini uygulayabilirsiniz.

Ayağınız nemliyken topuklarınıza ve nasırlı bölgelerin üzerine hafifçe sürün. Haftada bir veya iki defadan fazla yapmamaya dikkat edin. Çünkü çok fazla uygulandığında ayak derisinin kalınlaşması ve nasırlarların belirmesi hızlanır.                                                                             

sowimage

2/ Ayaklarınızı nemlendirin.

Ayaklarınız biraz dinlenmeyi ve rahatlamayı hak ediyor! Ayaklarınızın pürüzsüz olması için, onları iyi nemlnedirmek önemlidir.

Organik lavanta esansiyel yağı ve macadamia yağı ile zenginleştirilmiş bazı besleyici ayak kremlerini ayak tabanınıza masaj yaparak uygulayın. Topuklara ve ayakların diplerine konsantre olun; daha hızlı kuruma eğilimindedirler.                             

 

Sécheresse extrême ? 

1 à 2 fois par semaine, appliquez une épaisse couche de Baume Réparateur à la Lavande et au Beurre de Karité et laissez pénétrer pour une nutrition intense.
Pour amplifier l’action on laisse poser le produit en masque toute la nuit sous des chaussettes en coton. Ok pas follement glam’ mais des pieds ultra doux à la sortie.

sowimage

Ayaklarınızdaki aşırı kuruluk için ne yapabilirsiniz?                              

Haftada bir veya iki kez,  Organik Lavanta Yağı ve Özsuyu ve karite yağı ile içeren onarıcı ve yumuşatıcı ayak balsamı uygulayın. Yoğun besleme için balsamın ayağınıza nüfus etmesini sağlayın. Ayak balsamını uygulayıp pamuklu çoraplarla bir gece ayaklarınıza maske yapabilirsiniz. Kabul ediyoruz göz alıcı bir görünüm olmayabilir, ancak sabah ayaklarınız çok yumuşak olacaktır.                   

Yorumlar bölümünde mükemmel ayaklara sahip olmak için ipuçlarınızı paylaşmayı unutmayın!

Share