This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Geri

Hangi Monoi Yağını Tercih Ediyorsunuz?

Favoriniz Monoi serisi ancak hangi yağı kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Gelin bu serinin yağlarını daha yakından inceleyelim.

sowimage

Monoi: Yazın aylarının yıldızı

Herkesin favorisi olan Monoi ailesi genişledi ve yenilendi! Egzotik kokusu ile bilinen bu seri, mükemmel bronzluğa ulaşmanıza yardımcı olur. Sizi her an rüya gibi bir plajda güneşin keyfini çıkarıyor gibi hissettirir.

Tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz bu serinin içerisindeki besleyici hindistan cevizi yağı, cildinizi yumuşatır ve esneklik kazandırır. Size her an tatildeymiş hissi verir.  

Monoi saçınız için de mükemmel bir seri... Tüm saç tiplerine uygun olan ürünlerimiz yüzmeye gittiğinizde saçlarınızı korur. Saç uçlarına ve diplerine bir miktar yağ uygulayarak saçlarınızın hem korunmasını hem de parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkat: Monoi yağları sizi güneşin zararlı ışınlarından korumaz. Cildinizdeki bronzluğu destekler. Ancak içerisinde güneş koruma faktörü bulunmaz. Bu yüzden her zaman güneş koruyucu bir ürün ile kullandığınızdan emin olmalısınız.

sowimage

Saç ve Vücut Yağı mı? Bronzlaştırıcı Aromatik Yağ mı?

Monoi ailesi genişlediğine ve yepyeni ürünler eklendiğine göre, size en uygun yağı seçme zamanı geldi! Aromatik bronzlaştırı yağ, ışıltılı ya da normal saç ve vücut yağı… Seçim yapmak gerçekten zor!

Cildinizde yağlı bir his bırakmadan cildinizi hem nemlendiren hem de bronzlaşmanıza yardımcı olan yağları tercih ediyorsanız; Bronzlaştırıcı Aromatik yağ tam da size göre! Sprey formundaki şişesi ile kolay kullanım sağlarken cildinizde ince besleyici bir tabaka oluşturur. Yumuşak ve parlak bir görünüm için saçınıza da uygulayabilirsiniz.

Diğer yandan cildinizi nemlendiren, zengin yağları tercih ediyorsanız, Monoi saç ve vücut yağını tercih edebilirsiniz. %97 Tahiti Monoi içeren formülü ile cildi yumuşatır, mükemmel bir koku bırakır. Yumuşak ve parlak saçlara sahip olmak için bu yağı saç diplerinize ve uçlarınıza da uygulayabilir; şampuandan önce bakım yağı olarak da kullanabilirsiniz.

Yaz akşamlarında, bronzlaşmış teninizle ışıldamanız için mükemmel bir yağ serimize eklendi! Işıltı veren saç ve vücut yağı ile cildiniz hem yoğun bir şekilde nemlendir, içerisindeki sedefler ile parlak, ışıl ışıl bir görünüm sunar! Saçlarınız da bu ışıltıdan nasibini alsın!

Sizin favori yağınız nedir? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Share